MagazínBestsellery pergoli

Nie wiem, który pergola z naszego menu wybrać? Oto kilka wskazówek na temat najbardziej pożądanych modeli.

Nie wiem, który pergola z naszego menu wybrać? Oto kilka wskazówek na temat najbardziej pożądanych modeli.


Aluminium pergola Toscany

Aluminiowe zadaszenie z poliwęglanu, który może obsłużyć zmontować samodzielnie. Dostępne w kolorze białym struktury w kednom typzovaných trzech wymiarach. Z linią EZ możliwe jest połączenie kilku pergoli do montażu, a tym samym uzyskanie większej długości.


 

Aluminum pergola KC

Projekt pergola aluminium z atrakcyjnej i trwałej powłoki wykonanej z poliwęglanu. Dostępny w maksymalnie 4 kolorach - srebrnym, brązowym, szarym lub czarnym. Dostępne na 30 znormalizowanych wymiarach. certyfikat TÜV.
 

Zestawy Aluminium pergola

Elegancki modułowy pergola wykonana z aluminium, z dachem z poliwęglanu wyposażona w okapie. Pergola łatwo zamontować samodzielnie, jest on dostępny w 3 rozmiarach i biały lub szary.
 

Aluminum pergola design MLR

Projekt pergola aluminiowy z płaskim dachem, w którym można wybrać przed montażem kierunek nachylenia w lewo / w prawo lub w lewo / prawo. Wyposażony poliwęglanu zadaszenia. Wybór czterech kolorów i struktury trójwymiarowej.
 

Drewniana pergola wykonana z laminowanego drewna łuku

Elegancka pergola wykonana z drewna klejonego o łukowatym dachem z poliwęglanu zadaszenia. Dostępne w wielu rozmiarach, z możliwością wyboru do czterech odcieniach zadaszenia i 12 kolorów konstrukcji. 


Zobacz wszystkie: Tanie pergole, pergole aluminiowe, drewniane pergole