MagazínBestsellery grzejniki ogrodowe

Spotkamy się na grzałkę ogród? Sprawdź najlepiej sprzedających promieniujące grzejniki i kominek, może znaleźć odpowiedni grzejnik do ogrodu.

Ogród podgrzewacz regulowany + obrotowy czapka

Grzejnik ogrodowe o regulowanej wysokości stawu i kierunku przepływu ciepłego powietrza. Jest on wyposażony w regulator ciśnienia i węża ssącego. Idealny dla każdego garden party. 

Patio nagrzewnica Rotanev

Stylowy ogród nagrzewnica o mocy 10,5 kW, regulator mocy i węża. Za pomocą którego można podziwiać siedząc na zewnątrz w zimnie, nawet jeśli byś inaczej nosił bluzę lub drugiej rundzie byli zmuszeni opuścić imprezę. Koła pozwalają również na łatwe przesyłanie.


 

Odkryty podgrzewacz patio Subra

Ogród promieniowania grzejnik o mocy 5-8,3 kW (Palnik Eco-Plus), regulowaną kolumnę i kółka do łatwego przemieszczania się z jednego miejsca do drugiego. 

Salavi podgrzewacz Rondo

Gustownie i praktycznie zaprojektowany ogród kosza o mocy 4,9kW utworzonego na zimne dni i noce przyjemne ciepło, które pozwalają cieszyć się siedzenie na zewnątrz z przyjaciółmi trochę dłużej. Wielkość płomienia jest regulowany i duży reflektor efeltivně rozprzestrzenia się ciepło do otoczenia. Butla gazowa jest również elegancko ukryty w podstawie i zintegrowane koła łatwe do przenoszenia.
 

Przenośny kominek ogrodowy Pyxis

Ładne i proste wyglądający kominek ogrodowy nadaje się do patio, balkon lub gdziekolwiek indziej, jest łatwo przemieszczać. Palenisko jest umieszczone na tyle wysoko nad ziemią, więc nie ma żadnych uszkodzeń. Ognisko jest wskazane nie tylko jako zwykłe źródło światła i ciepła na chłodne wieczory w ogrodzie, ale także dla klasycznych kiełbasy grillowania na ruszcie lub grillu.
 


Oglądaj produkty z kategorii: Promienniki grzejniki, ogród Punktu Kontaktowego, Grzejniki podczerwieni