MagazínAuto suche

Zdecydowałeś się stanąć do swojego samochodu i chcemy, aby było suche. Nie zawsze jest rozwiązanie i to jest tak zmienny, że jest coś dla każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

May 15, 2017
 
Zdecydowałeś się stanąć do swojego samochodu i chcemy, aby było suche. Nie zawsze jest rozwiązanie i to jest tak zmienny, że jest coś dla każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika.
 

 

Beton garaż

Jeśli zdecydowaliśmy się na betonowym garażu tak jak my przygotowaliśmy płaską powierzchnię, można po prostu wybrać odpowiedni typ. Szeroka gama kolorów i rodzajów prefabrykatów betonowych garaży, pozwala wyrównać konkretny garaż z dłuższymi stojących budynków na nieruchomości.
 

Montaż betonowych garaży

Przygotowano na twardej powierzchni, należy zainstalować przedniej i tylnej części belki betonowe garażowych, ustalaną przez dźwig garażu. Garaż jest zaprojektowany, aby wytrzymać duże obciążenia i nie jest konieczne, aby przygotować płytę bazową. Belki betonowe są całkowicie zadowalające.
 

Metalowy garaż

Jeśli mamy wykreślić punkt, w którym nie można obsługiwać ciężki sprzęt, można kupić garaż gotowy cyny, która na pierwszy rzut oka z zewnątrz gotowych betonowych garaży nie może powiedzieć. Metal garaż tynkiem mogą być budowane na miejscu jako zestaw, a później może być wyposażone w okna, kolejne drzwi, rynny itp Ten rodzaj garażu należy skonstruować płytę bazową.
 
 

Zmienność garaż

Jest również możliwość zakupu garażu w wersji Lite. Jeśli dasz betonu lub metalu garaż brzmi zbyt solidne, możliwe jest kupić zadaszenie. Struktura pokrycia dachowego jest wykonana z aluminium i jest uzupełniony o wysokiej jakości typu poliwęglanu obudowie, która jest nieprzepuszczalna dla światła UV i nie zamontowanego w pojeździe.
Zadaszony parking może być wzmocniona, na przykład dachówek.
 

W połączeniu miejsce parkingowe

Jeśli przestrzeń nam na to pozwala, można łączyć różne rodzaje garaży. Ponieważ idealny wydaje się być połączenie garaży metalowych i podjazdu. Po zamknięciu przestrzeni garażowej, nie tylko chroni nasz samochód, a także narzędzia warsztatowe i inne akcesoria. Pokrycia dachowe, co wynika z garażu, może być używany nie tylko do pojazdów, ale także jako okazjonalny siedzenia.