MagazínAltanka: Co by to nie można przegapić

Altana jest strukturą, która pozwala nam przyjemny siedząc w ogrodzie. Często jest to również miejsce, gdzie dzieci lubią się bawić. Co by nie być pominięte?

Altana jest strukturą, która pozwala nam przyjemny siedząc w ogrodzie. Często jest to również miejsce, gdzie dzieci lubią się bawić. Co by nie być pominięte?
 

Meble ogrodowe

Meble ogrodowe powinny być integralną częścią pawilonu. Można wybrać metaliczny litego drewna lub rattanu. Nadaje się mebli z lekkiej konstrukcji aluminiowej. Nawet meble ogrodowe powinny komponować się z otoczeniem. Niektóre altanki są już wyposażone w meble w zakupie, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.
 
Meble wybrać w zależności od potrzeb konserwacji, ale również w zależności od smaku i charakteru wokół domu. Nowoczesny budynek pasuje metalu i rattanu, niezgodnie z altaną do wyboru drewna domek.
 

Musi grilla

Lato jest nierozerwalnie związana z grilla. Jeśli odwiedzasz lub gospodarzem garden party, wskazane jest, aby mieć wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu. Czy altana może być zbudowany kominek lub czasowo umieścić grill. Która opcja będzie dla ciebie lepiej, to zależy od ciebie.
 
Wiąże się z tym, gdzie wszystko trzeba przechowywać. Możliwe jest umieszczenie altanka drewniane pudełko lub ława ze schowkiem, gdzie ukryć naczynia, sztućce, igły do ​​grillowania oraz innych potrzeb. Oni również mają wejść w przestrzeń, koce i poduszki.
 

Oświetlenie

Na wieczór, nie powinniśmy zapominać o altanę oświetlenia. Można wybrać taśmy LED, energooszczędne żarówki na zewnątrz i więcej. Oświetlenie oferta jest bogata. Zapalam powinien komponować się z otoczeniem. Możesz też kupić lampy halogenowe, które odstraszają owady, itp. Aby wywołać przyjemna atmosfera wystarczą zbyt małe lampki. Światło zewnętrzne muszą mieć odpowiedni system ochrony.
 
Altanka może otaczać przykład winorośli lub roślin. W tym przypadku, mamy wielki cień i ochronę przed ostrą słońca.