MagazínAkcesoria basenowe

Wśród najważniejszych akcesoriów obejmuje system filtracji basen wraz z pompą obiegową, dodatkowy sprzęt nie jest konieczne, ale to zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkownika podczas korzystania z basenu.

27 kwietnia 2017
 
Wśród najważniejszych akcesoriów obejmuje system filtracji basen wraz z pompą obiegową, dodatkowy sprzęt nie jest konieczne, ale to zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkownika podczas korzystania z basenu.
 

 

Basen drabinka

Kroki, aby ułatwić wsiadanie i wysiadanie z basenem. Są one produkowane w wielu odmianach i w ich wyborze należy wziąć pod uwagę nie tylko ich wygląd, ale przede wszystkim funkcjonalność. Kroki powinny mieć wystarczającą pojemność powinna być stabilna i mocna i wystarczająco szerokie, aby umożliwić bezpieczny ruch. Schody wykonane są ze stali nierdzewnej i malowane wersje, a niektóre wyposażone są stopniami antypoślizgowymi. Pod względem bezpieczeństwa powinny być integralną częścią pływania akcesoria basenowe.
 

Pływak chloru

Pływak jest to konieczne, jeśli postępowanie w użyciu tabletek chloru do dezynfekcji wody w basenie. Unosić dodaje tabletek chloru, pływak umieszczony jest na powierzchni wody, co prowadzi do ciągłego dozowania chloru. Pływak jest ponadto zaopatrzony w pokrywkę przesuwną, która może kontrolować szybkość uwalniania z tabletek umieszczonych. Pływaki są odpowiednie dla wszystkich rodzajów basenów bez ograniczeń.
 

Ogrzewanie słoneczne

Urządzenie słonecznej pochłania energii cieplnej z promieniowania słonecznego. Zimna woda poprzez system filtracji pompa wdmuchiwane do instalacji solarnej, która nagrzewa się i cieplejsze powraca do basenu. Także to zależy od szybkości przepływu wody przez panel. Do poprawnego działania ogrzewania słonecznego jest wymagane cyrkulator. Słoneczne urządzenia energetyczne mogą być połączone ze sobą, a tym samym zwiększając jej efekt.
 

Słoneczny żagiel

Jest to arkusz pokrywy z polietylenu (PE), który albo jest czarna lub niebiesko i ma pęcherzyk na powierzchni struktury. Daje powierzchniowe pęcherzyków w wodzie. Pęcherzyki potem działać jak szkło powiększające, przez które promienie słoneczne podgrzewają wodę na zewnątrz basenu. Ponadto, bezpieczny basen również przed odparowaniem wody i zapobiega nachylenie brudu.
 

Podwodne oświetlenie

Podwodne światła stała się niemal niezbędnym elementem basenów. Światła są umieszczone głównie na ścianie basenu. Niektóre typy mogą być wyposażone w kolorowe filtry, aby zmienić kolor światła. Oświetlenie halogenową lub diody LED. Oba rodzaje oświetlenia muszą 12V operacji. Zobacz oświetlenie basenów mogą żyć w salonie, gdzie wybrać wiedzę eksperci doradzają.
 

Zestawienie akcesoriów

Automatyczna stacja dozowania, trampolina, gargulce wody, licznik, i wiele innych.