MagazínAby poprawić i wzmocnić ogród? Pobierz szklarnię

Przyspieszenie upraw wiosennych sałat, pomidory, papryka, zioła lub kwiaty předpěstovat, to wszystko umożliwi cieplarnianych. W ogrodzie, za to na pewno znajdziesz inne zastosowania.

13 kwietnia 2017
 
Przyspieszenie upraw wiosennych sałat, pomidory, papryka, zioła lub kwiaty, to wszystko umożliwi cieplarnianych. W ogrodzie, za to na pewno znajdziesz inne zastosowania.
 

 

Pomyśl szklarni

Jeśli jesteś aktywny ogrodników, sadzenie miłości i uprawy warzyw i kwiatów, to na pewno rozważyć cieplarnianych. Jego nabycia, a nie najtańsze rzeczy, ale ta inwestycja będzie się opłacać w dłuższej perspektywie. Nabycie szklarni, aby zwiększyć wartość swojego ogrodu.
 

Jaki dom?

Przy wyborze szklarnia szkło lub poliwęglan szklarnia, koncentrują się przede wszystkim na jego rozmiar, wygląd i materiał również akcesoria do szklarni. Odpowiednio dobrane cieplarniany jest również ważne z punktu widzenia jego przeznaczeniem. Innym rodzajem szklarni potrzebne do pracy przez cały rok, a drugi do rozmnażania sezonowych warzyw. Większe i bardziej wytrzymałe cieplarnianych nie ogranicza Cię w swoim entuzjazmem uprawy.
 

Gdzie go umieścić?

Odgrywa ważną rolę lokalizację szklarni. W ogrodzie mogą stać się w oddzielnym budynku lub może Szklarnie pristavet ogrodzie domu lub na bocznej ścianie domu. Cieplarnianych i lepiej przyłączyć się do zaopatrzenia w wodę i może wykorzystywać pojemność ścianach. Będziesz także korzystają z okazji, aby zbudować wejście cieplarnianego na prawo od domu. Liczyć Shield House cieplarniany i niebezpieczeństwo padającego śniegu lub lodu z dachu prosto do szklarni.
 

Na co wybrać?

W Internecie można utworzyć kompletny przegląd typów szklarni na rynku czeskim. Dla dodatkowego warzyw mniejszy, szklarni wymiarach 2,5 x 3 m. Aby regularnie uprawa warzyw powinna być wybrana przynajmniej 3x4,5 m. Rośliny w dużych pojemnikach zajmują dużo miejsca. Jeśli będzie służyć szklarnię do zimowania tych roślin wolą wybrać większy rozmiar. Idealna wielkość powierzchni 12 m2.