Magazín7 porad dla idealnego taras

Taras jest zewnętrzna część budynku, która jest przeznaczona do celów praktycznych. Można go używać do zbierania z przyjaciółmi lub jako dodatkowa przestrzeń życiową w uzupełnieniu.

Taras jest zewnętrzna część budynku, która jest przeznaczona do celów praktycznych. Można go używać do zbierania z przyjaciółmi lub jako dodatkowa przestrzeń życiową w uzupełnieniu.
 

 

7 porad dla tarasy

1. gra kolorów

Patio, które dopasowując koncepcję kolorów domu, i poprawi ogólny wygląd domu. Aby ćwiczyć, można określić pojęcie "akceptowalny cheesiness".

 

2. obejmie taras

Prawidłowo sporządzony dachowa tarasy pomaga stworzyć przytulną przestrzeń. Zapłać wybór na patio dachowych wystarczająco dużo czasu. Dach chroni przed deszczem i deszczem. Dach przesuwny może swobodnie wycofać lub wycofać. Ciekawe są również okna tarasu na dachu.
 

3. nie kupuj tanie rzeczy

Większość tarasy z taniego materiału drzewnego powinna wynosić co najmniej raz na dwa lata, przynajmniej naprawiony lub pokrywany powłoką ochronną. Ponadto, wszystkie elementy złączne ze stali nierdzewnej bez modyfikacji może szybko koroduje. Przy wyborze materiału, postawić na jakość.

 

4. wieloletnie czwarty tarasy

Taras zwykle używają tylko wiosną i latem. Z pokryciem dachu i odpowiedniego ogrzewania możliwe jest korzystanie z tarasem, przez cały rok. Na tarasie można również bezpośrednio włączyć kominek lub grill.
 

5. pobierz domowe spa na patio

Na tarasie można postawić pergolę i przykryć ją markizy. Również na tarasie nie powinno być pominięte meble ogrodowe i duży parasol. Jeśli masz duży taras, można umieścić go w wannie z hydromasażem lub saunie. Tworzenie od jego centrum odnowy biologicznej taras.
 

6. Wybierz odpowiednie balustrady

Balustrady jest ważnym krokiem w kierunku tarasów bezpieczeństwa. Dodatkowo służyć jako element dekoracyjny. Na balustrad można powiesić skrzynek balkonowych lub doniczki z ulubionych kwiatów lub ziół. Można również korzystać z szerokiej klatki schodowej, jeśli chcesz połączyć patio z ogrodem lub sadu.
 

7. Nie bój się różnorodności

Taras nie musi być tylko prostokątne. W nowoczesnej architekturze, wszystko jest dozwolone, można spotkać się z owalnym, okrągłym kształcie wielokątów i tarasów.