Magazín6 porad dla jak rozwiązać przy basenie

Zbudować basen? Oto kilka wskazówek, dostosowując jego okolic.

Zbudować basen? Oto kilka wskazówek, dostosowując jego okolic.
 

 

1. Pierwszy basen, z obramowaniem

Jeśli wybrałeś połączyć Płotki ogrodowe, można, dzięki swojej konstrukcji wykorzystuje szeroką gamę materiałów wokół basenu, które podsunete pod krawędzią basenu, tworząc naturalny wygląd. Na basenie można użyć drewna lub wyłożone kafelkami. Na przykład, nowoczesne materiały kamień dywan lub drewna kompozytowego. Przy wyborze materiału, skoncentrować się na smaku i możliwości finansowych. Materiał powinien być wytrzymały i z możliwością zmniejsza ryzyko poślizgnięcia się na basenie.
 

2. Wokół drugi basen z rozsuwanym dachem

Aby mieć basenem z rozsuwanym dachem? Wybrany materiał zostanie zainstalowany na płycie żelbetowej. Następnie zostaną zainstalowane w wybranym materiale się. podłogi antypoślizgowe muszą być bezpieczne i muszą być również zgodne z otoczeniem. Dno basenu muszą być odporne na przemian temperatur, słońce, deszcz, mróz i innych wpływów. Nowoczesne płytki z wykończeniem antypoślizgowym jest łatwy w montażu.
 

3. Modyfikacja wewnętrznych ścianach basenu

Ściany basenu, które złożyliśmy w oranżerii są narażone na wysoką wilgotność w wyniku odparowania wody. Wybór materiałów o wysokich parametrach, takich jak drewno egzotyczne lub kamienia naturalnego.
 

4. Montaż przy użyciu trawnik

Wśród tańszych i mniej kosztowne rozwiązanie wymaga modyfikacji trawniku z basenem. Minusem jest to, że bliskość trawniku przy basenie zanieczyszcza wodę. W częstych overwatering trawnik może ulec zmianie w obszarze bagien. Ten problem pojawia się często w basenie gruntowych.
 

5. Drewniany taras

Drewniany taras wokół basenu będzie wyglądać bardzo esteticky.Pokud dostać prawdziwego drewna, to musi być regularnie konserwowane. Wybierając kompozyt drewna lub innych materiałów kompozytowych spadnie martwić się o utrzymanie.
 

6. Płytki podłogowe

Jeśli vydláždíte basenie, spokój z trawą w basenie, nie wyciąć drzew roślin. Można wybrać dachówek, kamień naturalny, opieczętowane betonu, trawertynu, cegły, kamienie, płytki ceramiczne.