kategoria wyświetlaczUkryj kategoria
Potrzebujesz pomocy?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Szkieletowe garaż z płaskim dachem i gipsu
 • Szkieletowe garaż z płaskim dachem i gipsu
 • Szkieletowe garaż z płaskim dachem i gipsu
 • Szkieletowe garaż z płaskim dachem i gipsu

Szkieletowe garaż z płaskim dachem i gipsu

Producent:One Trade
Dostępność:30 dni
Gwarancja:2 lata

Prefabrykowane garaże metalowe tynkiem Meissa idealnie pasuje do tkanki miejskiej, poprzez tynk jest nie do odróżnienia od zwykłej konstrukcji. Są mobilne, można je łatwo przenosić z miejsca na miejsce. Można wybrać jedną z wersji pojedynczej lub podwójnej. Prefabrykowane garaże można podzielić za pomocą partycji, więc masz oddzielne pomieszczenie do przechowywania lub utworzenie sklepu.

Prefabrykowane garaże mogą być umieszczone w trudno dostępnych miejscach. Dzięki szerokiej gamie wymiarów, można wybrać garaż, który będzie najlepiej odpowiadał danej lokalizacji.

Garaż jest dostarczany pod klucz, przygotować tylko miejsce, gdzie stoją w garażu, czy można dokończyć budowy gotowość do daj nam znać. Do budowy prefabrykowanych garaży metalowych zwykle nie trzeba pozwolenia na budowę lub płytę bazową. Montaż odbywa się zazwyczaj w ciągu jednego dnia, jesteś gotowy do użycia.

Wszystkie elementy stalowe są ocynkowane dobrze, tak, że są one w pełni zabezpieczone przed korozją. Płaski dach można łatwo poradzić sobie z naporem śniegu w miesiącach zimowych (pojemność 125 kg / m2). 

Dalsze informacje:

 

Więcej informacji na montovana-garaz.cz 
Napsat dotaz na prodejce
 • Szkieletowe garaż z płaskim dachem i gipsu
 • Szkieletowe garaż z płaskim dachem i gipsu
 • Szkieletowe garaż z płaskim dachem i gipsu
ogólna ocena
100 %
2 oceny klientów
 • 2 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napisz opinie użytkowników
dobry produkt:
Dodaj nowy komentarz

Komentarze służą do publikowania opinii na temat danego produktu. Dziękuję za wkład. Jak operatorzy tej dyskusji, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia niewłaściwych komentarzy.produkty alternatywne

Chcę ofertę
Opis żądania

Hobbytec.pl - profesjonalista dla twojego domu i ogrodu

Naszym celem jest zapewnienie Państwu pełen zakres dostępnych opcji, rozwiązań jakościowych całej segmentów dla domu i ogrodu ročím o obrotach ponad 500 milionów dolarów. Ft. Jednocześnie jeden z niewielu prezentujący najlepsze produkty sprzedaży własnych oczach, i porównać je w największym salonie - znajduje się zaledwie 2 km od Ricany. Wszystkie produkty mogą być wygodnie nabyć za pośrednictwem tego sklepu www.hobbytec.cz

Wybrane produkty dostarczane są łącznie z montażem na zamówienie. Wszystkie operacje montażowe zapewniają tylko naszych pracowników nie tylko w całym kraju, ale również w całej Słowacji. Więcej na www.hobbytec.sk Wybierz produkty od światowych producentów z Japonii, USA, Izraelu, Kanadzie, Niemczech, Słowacji, Turcji i Polsce. Selektywny private label Jeden Trade®.
100% pokrycia
Czechy i Słowacja
regionalny
reprezentacja
nagrody 5x niezawodny
firma roku
Ta strona używa plików cookie do świadczenia usług, dostosowywania reklam i analizowania ruchu. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to.