kategoria wyświetlaczUkryj kategoria
Potrzebujesz pomocy?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Podwójny garaż na dwa samochody z gipsu i płaskim dachem Siebau GmbH 594x596 cm

Podwójny garaż na dwa samochody z gipsu i płaskim dachem Siebau GmbH 594x596 cm

Producent:Siebau
Dostępność:średnio 2-5 dni
Gwarancja:rozszerzony 10 lat
Metal garaże niemieckiej marki. SIEBAU oferują wysoki poziom jakości w metalowym garażem i wiatą.SIEBAU metalowe garaże są dostępne w szerokiej gamie kształtów i rozmiarów z szeroką gamą akcesoriów. 

Dalsze informacje:

specyfikacje:

  • Szerokość: 594 cm
  • głębokość 596 cmOferta kolor tynki zewnętrzne

Więcej informacji na hotove-garaze.cz 
Napsat dotaz na prodejce
ogólna ocena
100 %
1 oceniono klienta
  • 1 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napisz opinie użytkowników
dobry produkt:
Dodaj nowy komentarz

Komentarze służą do publikowania opinii na temat danego produktu. Dziękuję za wkład. Jak operatorzy tej dyskusji, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia niewłaściwych komentarzy.

produkty alternatywne

Chcę ofertę
Opis żądania

Hobbytec.pl - profesjonalista dla twojego domu i ogrodu

Naszym celem jest zapewnienie Państwu pełen zakres dostępnych opcji, rozwiązań jakościowych całej segmentów dla domu i ogrodu ročím o obrotach ponad 500 milionów dolarów. Ft. Jednocześnie jeden z niewielu prezentujący najlepsze produkty sprzedaży własnych oczach, i porównać je w największym salonie - znajduje się zaledwie 2 km od Ricany. Wszystkie produkty mogą być wygodnie nabyć za pośrednictwem tego sklepu www.hobbytec.cz

Wybrane produkty dostarczane są łącznie z montażem na zamówienie. Wszystkie operacje montażowe zapewniają tylko naszych pracowników nie tylko w całym kraju, ale również w całej Słowacji. Więcej na www.hobbytec.sk Wybierz produkty od światowych producentów z Japonii, USA, Izraelu, Kanadzie, Niemczech, Słowacji, Turcji i Polsce. Selektywny private label Jeden Trade®.
100% pokrycia
Czechy i Słowacja
regionalny
reprezentacja
nagrody 5x niezawodny
firma roku
Ta strona używa plików cookie do świadczenia usług, dostosowywania reklam i analizowania ruchu. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to.