CenaOrientacyjny kalkulator

Pośpiesz się!

Szeroka gama produktów aluminiowych

Aluminiowe ogrody zimowe, pergole, wiaty

BezpłatnieJako prezent otrzymasz

 

SpecyfikacjaInformacje techniczne

Możesz samodzielnie zbudować letni ogród zimowy VINDEMA (werandę). Ogród zimowy składa się z desek i profili. Aluminiowa konstrukacja jest lekka, dlatego jego montaż może wyknać dwóch ludzi.

Montaż nie wymaga skomplikowanych przygotowań i możesz zacząć z niego korzystać natychmiast po zakończeniu. Wysokiej jakości konstrukcja aluminiowa zapewnia długą żywotność i bezobsługową pracę. Udzielamy 10-letniej gwarancji na ogrody zimowe z serii VINDEMA

Nazywamy je letnimi, ponieważ są używane głównie w miesiącach letnich oraz w ciepłe dni wiosenne i jesienne. Sezonowe oranżerie są odpowiednią opcją do stosowania w chłodniejsze dni.

Specyfikacja

Ściany boczne wykonane są z przezroczystego szkła akrylowego, które radzi sobie z działaniem promieni UV i złej pogody. Szkło akrylowe jest również bardzo odporne na zarysowania. Przepuszczalność światła nie zmienia się przez cały okres użytkowania paneli.

Dach wykonany jest z komórkowych paneli odpornych na promieniowanie UV. Część dachu stanowi także system rynien do odprowadzania wody. Montaż paneli dachowych ułatwia system Nlock. Dach może wytrzymać ekstremalne obciążenia śniegiem nawet do 150 kg / m².

Kolor

VINDEMA jest dostępny w dwóch kolorach: białym i antracytowym (szarym).

Rozmiar

425 cm x 295 cm

 

PytaniaNajczęściej zadawane pytania

Czy ogród zimowy musi mieć fundamenty?Tak, każdy ogród zimowy musi być budowany na twardym i równym podłożu. Idealnym wariantem jest ułożenie płyty podstawy lub przynajmniej obwodowego fundamentu.Jaka jest różnica między ciepłym a zimnym ogrodem zimowym?Zimny lub sezonowy ogród zimowy służy do przedłużenia sezonu do późnej jesieni. Ten typ nie rozwiązuje złożonego rozwiązania technicznego mostków termicznych. Niemniej jednak możesz korzystać z tych oranżerii nawet w miesiącach zimowych. Wszystko, co musisz zrobić, to kupić odpowiednie akcesoria do wnętrza. Chodzi głównie o ogrzewanie.Ciepły lub całoroczny ogród zimowy jest wierny swojej nazwie. Jest to zupełnie inny rodzaj konstrukcji niż w poprzednim przypadku. Jest realizowany w odniesieniu do zgodności z mostkami termicznymi, które zapobiegają przenoszeniu ciepła z zewnątrz do wnętrza. Są to np. przedłużenia salonów, sypialni i tp.Co z wentylacją ogrodu zimowego?Każdy klient może wybrać, które ściany chce otworzyć. Możemy tworzyć przesuwne ściany na całym obwodzie ogrodu lub mieć tylko część z nich do otwarcia. Wszystko na życzenie nowego właściciela.Jak radzić sobie z przegrzaniem ogrodu zimowego?Jeśli istnieje ryzyko przegrzania ogrodu zimowego, zaleca się wybór dachu w stylu mlecznym. Chroni to przed słońcem i wpuszcza tylko część promieni słonecznych. Jeśli klimat wewnątrz ogrodu staje się nie do zniesienia, można w każdej chwili otworzyć ściany boczne i wpuścić świeże powietrze.

ShowroomNajwiększe centrum wystawowe W Czechach

Przekonaj się na własne oczy

Odwiedź jedno z największych centrów wystawowych w Czechach - Říčany pod Pragą i Holubice pod Brnem i wybierz spośród kilkudziesięciu produktów.

Co przygotowaliśmy:

 • Łączna powierzchnia centrów wystawienniczych 10 500 m2
 • Zespół wyszkolonych sprzedawców, który chętnie Państwu poradzi
 • 58 wystawionych produktów

HobbytecFirma rodzinna

 • Zadowolony klient i porządne produkty, które będą dla niego użyteczne i będą sprawiać mu radość, to nasze priorytety.
 • Montaże na terenie Czech i Słowacji

  Obecnie jesteśmy w stanie realizować usługi montażowe na terenie całej Republiki Czeskiej i Słowacji.
 • Design, jakość, cena

  Nasze produkty łączą w sobie ponadczasowy wygląd, materiały najlepszej jakości i bezkonkurencyjne ceny na rynku.
 • Największe showroomy w Czechach

  Otworzyliśmy dla Państwa największe centra wystawienniczego tego typu w Czechach. Można nas znaleźć w Pradze i w Brnie.
 • Własna produkcja

  Przy realizacji projektów opieramy się na produkcji własnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować zindywidualizowane projekty.
 • Najszersza oferta w Czechach

  Dla naszych klientów przygotowaliśmy przemyślaną i kompletną ofertę wszystkich dostępnych produktów dla domu i ogrodu.