konstrukcja aluminiowa pergola z tarczą MRL

zestaw opiekunki
Chcę być informowany:
!
!
(Z VAT)
Wysłano wiadomość!
Producent:SankyoAlumi
Dostępność:30 dni
Gwarancja:rozszerzony 10 lat
Kolor:srebrny ,  szary ,  brązowy ,  czarny
Szerokość:2,7 metrów
Długość x głębokość:510 cm x 270 cm
Pominąć program lojalnościowy:TAK
Nowoczesna konstrukcja z aluminium pergola z zacienionym serii MLR zapewni Państwu przyjemny odpoczynek w upalne dni. Płaski dach płaski o nachyleniu, która może być regulowana podczas instalacji albo w lewo / w prawo lub odwrotnie. Dach wykonany jest z litego lexan i wygląda jak szkło. Ponadto pokrycia dachowego ma doskonałe właściwości izolacyjne, 100% UV (UVA) i 75% IR (ochrona przed promieniowaniem UV-B). 
 
 

Pergola jest ogólnie samonośna w dwóch lub trzech kolumnach, które nie wymagają kotwienia do budynku. Ponieważ pergola może być bardzo dobrze wykorzystane jako altanka w ogrodzie . Obudowa wykonana jest z anodyzowanego aluminium, nie wymagają, w odróżnieniu od innych konserwacji materiału.

Największą przewagę nad innymi pergolám aluminium jest nie tylko design, ale przede wszystkim funkcjonalny zadaszenie w pełni Lexan, gdzie nie ma skraplanie wody. Pokrycie dachowe jest rzeczywiście jednym z najlepszych funkcji cieniowania. pergole aluminiowe są jedynym w cerfifikovány TÜV Czechy. Chiny nie jest kopią, ale oryginalne japońskie z gwarancją 10 lat. 
Bestsellery pergole rozmiary i kolory są dostępne w magazynie do natychmiastowej dostawy. Pergoli są dostarczane za darmo instalacji, więc jeśli jesteś zainteresowany, jak również, w tym montaż pod klucz oraz w całej Republice Czeskiej i Słowackiej. Instalacja jest to możliwe na dwa sposoby: - ​​bezpośrednio lub betonowania do rowu za pomocą kołnierzy stalowych, które są zakotwiczone na kotwicy chemicznej we wstępnie przygotowanym podłożu. 
Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami, a my wyślemy Ci dokładną cenę dostawy pod klucz włącznie z instalacją. Rdza, pleśń lub mech nie ma szans. Długotrwała gwarantuje piękny wygląd.  Dachowa zostaje wyposażona w skuteczny filtr UV przy prawie 100% UVA i UVB 75%. Dużym plusem jest to materiał o dużej przepuszczalności światła. pergoli H liníkové mieć pojemność ładunkową (zależnie od rodzaju) od 60 do 150 kg / m2, oraz odporne na wiatr i gale huraganu. 

Więcej informacji na www.hotove-pergoly.cz lub nawet www.alu-pergoly.cz
Napsat dotaz na prodejce
ogólna ocena
100 %
1 oceniono klienta
  • 1 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napisz opinie użytkowników
dobry produkt:
Dodaj nowy komentarz

Komentarze służą do publikowania opinii na temat danego produktu. Dziękuję za wkład. Jak operatorzy tej dyskusji, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia niewłaściwych komentarzy.

produkty alternatywne

KS, pergola
8 894 PLN 7 026 PLN
PV2 z Lexan
14 136 PLN 9 754 PLN
BestselleryShowroomPOLLUX, ze szkła
18 475 PLN 11 639 PLN
BestselleryPOLLARD
11 232 PLN 7 076 PLN
BestselleryShowroomDarmowy prezentTF, ze szkła
11 218 PLN 6 170 PLN
BestselleryFERI, zestaw
9 405 PLN 4 985 PLN
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Naszym celem jest zapewnienie Państwu pełen zakres dostępnych opcji, rozwiązań jakościowych całej segmentów dla domu i ogrodu ročím o obrotach ponad 500 milionów dolarów. Ft. Jednocześnie jeden z niewielu prezentujący najlepsze produkty sprzedaży własnych oczach, i porównać je w największym salonie - znajduje się zaledwie 2 km od Ricany. Wszystkie produkty mogą być wygodnie nabyć za pośrednictwem tego sklepu www.hobbytec.cz

Wybrane produkty dostarczane są łącznie z montażem na zamówienie. Wszystkie operacje montażowe zapewniają tylko naszych pracowników nie tylko w całym kraju, ale również w całej Słowacji. Więcej na www.hobbytec.sk Wybierz produkty od światowych producentów z Japonii, USA, Izraelu, Kanadzie, Niemczech, Słowacji, Turcji i Polsce. Selektywny private label Jeden Trade®.
100% pokrycia
Czechy i Słowacja
regionalny
reprezentacja
nagrody 5x niezawodny
firma roku