informacjacopy
Potrzebujesz porady?

Garaże

Potrzebujecie dobrej jakości i w przystępnej cenie garaż dla swojego samochodu albo kosiarki? Potrzebujecie rozwiązać problem ze składowaniem mateiałów i sprzętów? Nie macie miejsca, w którym moglibyście zajmować się swoim hobby? Wybierzcie z rozległej oferty metalowe, materiałowe albo montowane garaże. Mogą was także zainteresować betonowe garaże z podłogą.
 
Cena PLN PLN
Pokaż filtry
Produkty wyświetlacz
Strona 1 z 3Następujący
Błąd!
Konieczne jest, aby wybrać parametry produktu.
Pole zaznaczone (*) koniecznie wypełnić

Wybierajcie produkty światowych producentów z Japoni, Usa, Izraela, Kanady, Niemiec, Słowacji, Turcji i Polski. Selektywne marki prywatne One Trade®.

Co wam oferujemy?

domki ogrodowe, szklarnie, tunele foliowe, rozsadniki, wiaty na drewno, aluminiowe pergole i altany, meble ogrodowe, ale również blaszane garaże i wiaty garażowe...W różnych wersjach dla różnych potrzeb. Dobrej jakości w dostępnej cenie -  Magazyny zaopatrzone w najbardziej popolarne produkty, od razu do odbioru. 

Ułatwimy wam podejmowanie decyzji

Wybrane modele są pod inspekcją  największygo showroomu swojego rodzaju w Republice Czeskiej, gdzie osobiście będziecie mogli się przekonać o jejgo działalności, jeżeli jest np. pergola z usterką, dla was jest stworzone to prawo. Z chęcią odpowiemy na wasze pytania, czy oszczędzimy wam zmartwień związanych z montażem i uczynimy to za was.
Więcej o firmie niżej.

MenuX

InformacjaX

obecnie oglądasz ludzi
ta kategoria