Wiaty garażoweDrewniane zadaszenie AN10

Główne właściwości

 • Konstrukcja drewniana
 • 2 lata gwarancji
 • Nowoczesny design
 • Szeroko zmienny system
Niezobowiązujące pytanie ofertowe
 

CenaOrientacyjny kalkulator

Pośpiesz się!

Szeroka gama produktów aluminiowych

Aluminiowe ogrody zimowe, pergole, wiaty

BezpłatnieJako prezent otrzymasz

 

SpecyfikacjaInformacje techniczne

Elegancka drewniana szopa na samochód będzie chronić swój samochód przed deszczem, światło słoneczne aa wścibskich zaoszczędzić dużo czasu spędzonego w zmywarce. Dzięki wysokiej jakości materiałów i bez zarzutu przeszacowania nasi technicy swojej szopy będzie kosztować czas i bezbłędnie. Modele te rzucają AN10 600x311 cm nadaje się dla jednego samochodu i nie wymaga kotwienia do budynku, dzięki czemu może być umieszczony w dowolnym miejscu. zadaszenie Instalacja jest sucha, co oznacza, że ​​jest prawie zawsze możliwe, niezależnie od pogody.
 
Jego drewniany stragan lub pergola może dziś zaproponować w naszym planisty 3D pergola wiata, wiata Neola.  Twoje sugestie chętnie konsultują i przeprowadzić ich realizację.
 
Budowa hangarów i pergoli Handlu Jedną z nich jest wykonana z drewna klejonego. Jest to bardzo elastycznego materiału, który może być wytwarzany z dowolnego geometrycznych dużych wymiarów przekroju poprzecznego i długości. Wszystko jest obrabiane na maszynach CNC. laminowanych jest odporna na działanie wody, ogień, a także różnych substancji agresywnych. projekt kolor można wybrać jeden z 12 odcieni drewna.
 
Zadaszenie jest wykonana z poliwęglanu, która jest odporna na wpływ, czy to spada grad lub młotkiem, poliwęglan pozostaje stały. Inną zaletą jest to, że z poliwęglanu zawiera ochronę przed promieniowaniem UV, dzięki czemu bardzo dobrze światło słoneczne cieplnej i przesączono. Dzięki niemu, samochód, nawet w największym upale farby nie będzie przegrzewać i traci nasycenie kolorów. Poza poliwęglanu naturalnie odpychania brudu i grzyby i mchy jej pomocą wstrzymane. I dzięki wiatą praktycznie bezobsługowy. Pokrycia dachowe, można wybrać wzory: przezroczysty, mleczny dym. Alternatywnie, możliwe jest również opcja inne pokrycia dachowe.
 
Pergola z drewna dostarczany jest na dwa sposoby:
pierwszy Bez instalacji - firma wysyłkowa dostarcza rozprowadzane pergola, że ​​można zbudować samemu
drugi Import Pergola bezpośrednio przez naszą firmę, która profesjonalnie zmontowany i pergola
 

specyfikacje:

 • O wymiarach 311 cm x 600 cm
 • Kolor design: menu wyboru koloru drewna
 

specyfikacje:

 • O wymiarach 311 cm x 600 cm
 • Kolor design: menu wyboru koloru drewnaWięcej informacji na www.carportplanet.cz / www.hotove-pergoly.cz

KorzyściDlaczego warto wybrać nasz ogród zimowy?

 • Wszystko dopasowane - tak, aby dokładnie pasował do twojego domu
 • Obsługa klienta - Klient jest na pierwszym miejscu
 • Jakość wykonania - nowoczesne materiały i technologie
 • Drewniana konstrukcja - naturalny wygląd i łatwa konserwacja
 

RealizacjaRealizacja zlecenia

1. Specyfikacja

Wybór zadaszenia jest dość prosty. Wystarczy wybrać preferowany wariant, wymiary i opisać swoje oczekiwania na naszej stronie internetowej. Na podstawie tych specyfikacji nasz profesjonalny przedstawiciel skontaktuje się z Tobą i wspólnie określicie dalsze szczegóły.

Odwiedź nasze centrum demonstracyjne, w którym wszystko masz pod ręką

W Říčanach pod Pragą oraz w Brnie przygotowaliśmy dla Ciebie największe tego typu centra demonstracyjne. Na powierzchni 2000 m2 zobaczysz wszystkie nasze produkty. Nasz wykwalifikowany i profesjonalny pracownik zaopiekuje się Tobą przez cały Twój pobyt w naszym centrum. Omówi on z Tobą Twoje oczekiwania i możliwości.

2. Oferta cenowa

Oferta cenowa jest kolejnym krokiem i wynika ze specyfikacji uzgodnionych z przedstawicielem handlowym. Ostateczna cena zależy od wybranych wymiarów, użytych materiałów, akcesoriów, odcienia koloru i ogólnego projektu.

Cena jest zmienna i zależy od wybranych opcji

Zadaszenie ma bardzo zmienną strukturę, a jego cenę można całkowicie dostosować do własnych wymagań. Może być wolnostojący lub przymocowany do ściany domu lub garażu. Wiaty można ze sobą łączyć w celu stworzenia zabudowania szeregowego. 

3. Pomiar

Po zatwierdzeniu budźetu, nasz ekspert przyjedzie do Ciebie, aby ostatecznie przeprowadzić pomiary na przyszłej budowie. To ostatni krok przed produkcją ogrodu zimowego. Wszystko musi dokładnie pasować.

Na podstawie ostatecznego pomiaru stworzymy dla Ciebie wariant na zamówienie

Ostateczny pomiar ujawni wszystkie niedoskonałości zarówno w podłożu, jak i w miejscach, w których zadaszenie zostanie zakotwione do domu. Ważna jest współpraca Klienta z naszym ekspertem. Konieczna jest informacja gdzie zostanie odprowadzona woda, jaka jest grubość warstwy izolacyjnej domu, okablowanie w ścianie i inne parametry, które mogą powodować problem podczas instalacji.

4. Produkcja

Po ostatecznym pomiarze i informacjach od Klienta, dokumenty są przesyłane do produkcji, w której cały proces zajmuje kilka tygodni. Zależy to głównie od wymiarów i złożoności ostatecznej konstrukcji. Przygotowanie profili aluminiowych i pokryć dachowych jest całkowicie wykonywane na zamówienie.

Produkcja aluminiowa pozwala stworzyć niestatndardowy wariant

Dzięki naszej produkcji jesteśmy w stanie tworzyć rozwiązania dostosowane do wymagań klienta. Przy wyborze wymiarów, odcienia koloru i innych parametrów decydujący jest również wygląd całego miejsca. Zadaszenie powinno doskonale spełniać swoją przyszłą funkcję.

5. Ostateczna realizacja

Instalacja zadaszenia jest łatwa i zajmuje tylko kilka godzin. Czas ten zależy od złożoności konkretnej konstrukcji. W wyjątkowych i bardziej skomplikowanych budynkach konstrukcję można przedłużyć maksymalnie o kilka godzin.

Cały proces odbywa się pod nadzorem doświadczonych specjalistów

Ostateczne wdrożenie jest dla nas bardzo ważnym krokiem. Cały proces odbywa się pod nadzorem doświadczonych specjalistów. Zadaszenie musi niezawodnie chronić Twój samochód.

ShowroomNajwiększe centrum wystawowe W Czechach

Przekonaj się na własne oczy

Odwiedź jedno z największych centrów wystawowych w Czechach - Říčany pod Pragą i Holubice pod Brnem i wybierz spośród kilkudziesięciu produktów.

Co przygotowaliśmy:

 • Łączna powierzchnia centrów wystawienniczych 10 500 m2
 • Zespół wyszkolonych sprzedawców, który chętnie Państwu poradzi
 • 58 wystawionych produktów

HobbytecFirma rodzinna

 • Zadowolony klient i porządne produkty, które będą dla niego użyteczne i będą sprawiać mu radość, to nasze priorytety.
 • Montaże na terenie Czech i Słowacji

  Obecnie jesteśmy w stanie realizować usługi montażowe na terenie całej Republiki Czeskiej i Słowacji.
 • Design, jakość, cena

  Nasze produkty łączą w sobie ponadczasowy wygląd, materiały najlepszej jakości i bezkonkurencyjne ceny na rynku.
 • Największe showroomy w Czechach

  Otworzyliśmy dla Państwa największe centra wystawienniczego tego typu w Czechach. Można nas znaleźć w Pradze i w Brnie.
 • Własna produkcja

  Przy realizacji projektów opieramy się na produkcji własnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować zindywidualizowane projekty.
 • Najszersza oferta w Czechach

  Dla naszych klientów przygotowaliśmy przemyślaną i kompletną ofertę wszystkich dostępnych produktów dla domu i ogrodu.