Drewniane zadaszenie AN10
 • Drewniane zadaszenie AN10
 • Drewniane zadaszenie AN10
 • Drewniane zadaszenie AN10

Drewniane zadaszenie AN10

Rozmiar: 600 x 311 cm

zestaw opiekunki
Chcę być informowany:
!
!
(Z VAT)
Wysłano wiadomość!
Producent:One Trade
Dostępność:średnio 2-5 dni
Gwarancja:2 lata
Elegancka drewniana szopa na samochód będzie chronić swój samochód przed deszczem, światło słoneczne aa wścibskich zaoszczędzić dużo czasu spędzonego w zmywarce. Dzięki wysokiej jakości materiałów i bez zarzutu przeszacowania nasi technicy swojej szopy będzie kosztować czas i bezbłędnie. Modele te rzucają AN10 600x311 cm nadaje się dla jednego samochodu i nie wymaga kotwienia do budynku, dzięki czemu może być umieszczony w dowolnym miejscu. zadaszenie Instalacja jest sucha, co oznacza, że ​​jest prawie zawsze możliwe, niezależnie od pogody.
 
Jego drewniany stragan lub pergola może dziś zaproponować w naszym planisty 3D pergola wiata, wiata Neola.  Twoje sugestie chętnie konsultują i przeprowadzić ich realizację.
 
Budowa hangarów i pergoli Handlu Jedną z nich jest wykonana z drewna klejonego. Jest to bardzo elastycznego materiału, który może być wytwarzany z dowolnego geometrycznych dużych wymiarów przekroju poprzecznego i długości. Wszystko jest obrabiane na maszynach CNC. laminowanych jest odporna na działanie wody, ogień, a także różnych substancji agresywnych. projekt kolor można wybrać jeden z 12 odcieni drewna.
 
Zadaszenie jest wykonana z poliwęglanu, która jest odporna na wpływ, czy to spada grad lub młotkiem, poliwęglan pozostaje stały. Inną zaletą jest to, że z poliwęglanu zawiera ochronę przed promieniowaniem UV, dzięki czemu bardzo dobrze światło słoneczne cieplnej i przesączono. Dzięki niemu, samochód, nawet w największym upale farby nie będzie przegrzewać i traci nasycenie kolorów. Poza poliwęglanu naturalnie odpychania brudu i grzyby i mchy jej pomocą wstrzymane. I dzięki wiatą praktycznie bezobsługowy. Pokrycia dachowe, można wybrać wzory: przezroczysty, mleczny dym. Alternatywnie, możliwe jest również opcja inne pokrycia dachowe.
 
Pergola z drewna dostarczany jest na dwa sposoby:
pierwszy Bez instalacji - firma wysyłkowa dostarcza rozprowadzane pergola, że ​​można zbudować samemu
drugi Import Pergola bezpośrednio przez naszą firmę, która profesjonalnie zmontowany i pergola
 

specyfikacje:

 • O wymiarach 311 cm x 600 cm
 • Kolor design: menu wyboru koloru drewna
 

specyfikacje:

 • O wymiarach 311 cm x 600 cm
 • Kolor design: menu wyboru koloru drewnaWięcej informacji na www.carportplanet.cz / www.hotove-pergoly.cz
Napsat dotaz na prodejce
 • Drewniane zadaszenie AN10
 • Drewniane zadaszenie AN10
 • Drewniane zadaszenie AN10
 • Drewniane zadaszenie AN10
ogólna ocena
100 %
3 oceny klientów
 • 3 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napisz opinie użytkowników
dobry produkt:
Dodaj nowy komentarz

Komentarze służą do publikowania opinii na temat danego produktu. Dziękuję za wkład. Jak operatorzy tej dyskusji, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia niewłaściwych komentarzy.

produkty alternatywne

M5 / M6M5 / M6
23 872 PLN 20 530 PLN
W3 / W4W3 / W4
21 206 PLN 17 754 PLN
KARAVAN ONE TRADEAktualnościKARAVAN ONE TRADE
35 159 PLN 25 665 PLN
AN12 DOUBLEBestselleryAN12 DOUBLE
26 125 PLN 21 553 PLN
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Hobbytec.pl - profesjonalista dla twojego domu i ogrodu

Naszym celem jest zapewnienie Państwu pełen zakres dostępnych opcji, rozwiązań jakościowych całej segmentów dla domu i ogrodu ročím o obrotach ponad 500 milionów dolarów. Ft. Jednocześnie jeden z niewielu prezentujący najlepsze produkty sprzedaży własnych oczach, i porównać je w największym salonie - znajduje się zaledwie 2 km od Ricany. Wszystkie produkty mogą być wygodnie nabyć za pośrednictwem tego sklepu www.hobbytec.cz

Wybrane produkty dostarczane są łącznie z montażem na zamówienie. Wszystkie operacje montażowe zapewniają tylko naszych pracowników nie tylko w całym kraju, ale również w całej Słowacji. Więcej na www.hobbytec.sk Wybierz produkty od światowych producentów z Japonii, USA, Izraelu, Kanadzie, Niemczech, Słowacji, Turcji i Polsce. Selektywny private label Jeden Trade®.
100% pokrycia
Czechy i Słowacja
regionalny
reprezentacja
nagrody 5x niezawodny
firma roku
Ta strona używa plików cookie do świadczenia usług, dostosowywania reklam i analizowania ruchu. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to.