kategoria wyświetlaczUkryj kategoria
Potrzebujesz pomocy?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Drewniane zadaszenie AN10
 • Drewniane zadaszenie AN10
 • Drewniane zadaszenie AN10
 • Drewniane zadaszenie AN10

Drewniane zadaszenie AN10

Rozmiar: 600 x 311 cm

Producent:One Trade
Dostępność:średnio 2-5 dni
Gwarancja:2 lata
Elegancka drewniana szopa na samochód będzie chronić swój samochód przed deszczem, światło słoneczne aa wścibskich zaoszczędzić dużo czasu spędzonego w zmywarce. Dzięki wysokiej jakości materiałów i bez zarzutu przeszacowania nasi technicy swojej szopy będzie kosztować czas i bezbłędnie. Modele te rzucają AN10 600x311 cm nadaje się dla jednego samochodu i nie wymaga kotwienia do budynku, dzięki czemu może być umieszczony w dowolnym miejscu. zadaszenie Instalacja jest sucha, co oznacza, że ​​jest prawie zawsze możliwe, niezależnie od pogody.
 
Jego drewniany stragan lub pergola może dziś zaproponować w naszym planisty 3D pergola wiata, wiata Neola.  Twoje sugestie chętnie konsultują i przeprowadzić ich realizację.
 
Budowa hangarów i pergoli Handlu Jedną z nich jest wykonana z drewna klejonego. Jest to bardzo elastycznego materiału, który może być wytwarzany z dowolnego geometrycznych dużych wymiarów przekroju poprzecznego i długości. Wszystko jest obrabiane na maszynach CNC. laminowanych jest odporna na działanie wody, ogień, a także różnych substancji agresywnych. projekt kolor można wybrać jeden z 12 odcieni drewna.
 
Zadaszenie jest wykonana z poliwęglanu, która jest odporna na wpływ, czy to spada grad lub młotkiem, poliwęglan pozostaje stały. Inną zaletą jest to, że z poliwęglanu zawiera ochronę przed promieniowaniem UV, dzięki czemu bardzo dobrze światło słoneczne cieplnej i przesączono. Dzięki niemu, samochód, nawet w największym upale farby nie będzie przegrzewać i traci nasycenie kolorów. Poza poliwęglanu naturalnie odpychania brudu i grzyby i mchy jej pomocą wstrzymane. I dzięki wiatą praktycznie bezobsługowy. Pokrycia dachowe, można wybrać wzory: przezroczysty, mleczny dym. Alternatywnie, możliwe jest również opcja inne pokrycia dachowe.
 
Pergola z drewna dostarczany jest na dwa sposoby:
pierwszy Bez instalacji - firma wysyłkowa dostarcza rozprowadzane pergola, że ​​można zbudować samemu
drugi Import Pergola bezpośrednio przez naszą firmę, która profesjonalnie zmontowany i pergola
 

specyfikacje:

 • O wymiarach 311 cm x 600 cm
 • Kolor design: menu wyboru koloru drewna
 

specyfikacje:

 • O wymiarach 311 cm x 600 cm
 • Kolor design: menu wyboru koloru drewnaWięcej informacji na www.carportplanet.cz / www.hotove-pergoly.cz
Napsat dotaz na prodejce
 • Drewniane zadaszenie AN10
 • Drewniane zadaszenie AN10
 • Drewniane zadaszenie AN10
 • Drewniane zadaszenie AN10
ogólna ocena
100 %
3 oceny klientów
 • 3 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napisz opinie użytkowników
dobry produkt:
Dodaj nowy komentarz

Komentarze służą do publikowania opinii na temat danego produktu. Dziękuję za wkład. Jak operatorzy tej dyskusji, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia niewłaściwych komentarzy.

produkty alternatywne

M5 / M6M5 / M6
23 872 PLN 20 530 PLN
W3 / W4W3 / W4
21 206 PLN 17 754 PLN
AN12 DOUBLEAN12 DOUBLE
26 125 PLN 21 553 PLN
Chcę ofertę
Opis żądania

Hobbytec.pl - profesjonalista dla twojego domu i ogrodu

Naszym celem jest zapewnienie Państwu pełen zakres dostępnych opcji, rozwiązań jakościowych całej segmentów dla domu i ogrodu ročím o obrotach ponad 500 milionów dolarów. Ft. Jednocześnie jeden z niewielu prezentujący najlepsze produkty sprzedaży własnych oczach, i porównać je w największym salonie - znajduje się zaledwie 2 km od Ricany. Wszystkie produkty mogą być wygodnie nabyć za pośrednictwem tego sklepu www.hobbytec.cz

Wybrane produkty dostarczane są łącznie z montażem na zamówienie. Wszystkie operacje montażowe zapewniają tylko naszych pracowników nie tylko w całym kraju, ale również w całej Słowacji. Więcej na www.hobbytec.sk Wybierz produkty od światowych producentów z Japonii, USA, Izraelu, Kanadzie, Niemczech, Słowacji, Turcji i Polsce. Selektywny private label Jeden Trade®.
100% pokrycia
Czechy i Słowacja
regionalny
reprezentacja
nagrody 5x niezawodny
firma roku
Ta strona używa plików cookie do świadczenia usług, dostosowywania reklam i analizowania ruchu. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to.