informacjacopy
Potrzebujesz porady?

Zadaszenia dla rolników

Chcecie zapewnić swoim zwierzętom gospodarczym albo koniom w lecie cień a w zimie ciepłe miejsce? Chcecie je ochronić przed zmianami pogodowymi tj. wiatr, deszcz czy śnieg? Czy potrzebujecie wiate na swój samochód albo ochronę narzędzi ogrodniczych? Polecamy wam ofertę zadaszeń dla rolników albo dla zwierząt. 

Cena PLN PLN
Pokaż filtry
Produkty wyświetlacz
Strona 1 z 2Następujący
Błąd!
Konieczne jest, aby wybrać parametry produktu.
Pole zaznaczone (*) koniecznie wypełnić

Wybierajcie produkty światowych producentów z Japoni, Usa, Izraela, Kanady, Niemiec, Słowacji, Turcji i Polski. Selektywne marki prywatne One Trade®.

Co wam oferujemy?

domki ogrodowe, szklarnie, tunele foliowe, rozsadniki, wiaty na drewno, aluminiowe pergole i altany, meble ogrodowe, ale również blaszane garaże i wiaty garażowe...W różnych wersjach dla różnych potrzeb. Dobrej jakości w dostępnej cenie -  Magazyny zaopatrzone w najbardziej popolarne produkty, od razu do odbioru. 

Ułatwimy wam podejmowanie decyzji

Wybrane modele są pod inspekcją  największygo showroomu swojego rodzaju w Republice Czeskiej, gdzie osobiście będziecie mogli się przekonać o jejgo działalności, jeżeli jest np. pergola z usterką, dla was jest stworzone to prawo. Z chęcią odpowiemy na wasze pytania, czy oszczędzimy wam zmartwień związanych z montażem i uczynimy to za was.
Więcej o firmie niżej.

MenuX

InformacjaX

obecnie oglądasz ludzi
ta kategoria