kategoria wyświetlaczUkryj kategoria
Potrzebujesz pomocy?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Wiata CP FLAT
 • Wiata CP FLAT
 • Wiata CP FLAT
 • Wiata CP FLAT

Wiata CP FLAT

Producent:Siebau
Dostępność:30 dni
Gwarancja:rozszerzony 10 lat
Jakość Carporty na jeden samochód z niemiecką firmą Siebau posiadają wiele zalet. Po pierwsze, nie możemy zapominać, że produkcja konstrukcji użyto najlepszej stali ocynkowanej. Dach wiata i innych elementów, które można opcjonalnie wyboru są z najwyższej jakości materiałów poddanych działaniu procedur high-end. To pozwala nam zagwarantować tych schronisk dla długoterminowej trwałości z gwarancją 10 lat.  Schroniska może być dowolny rodzaj obok niego lub za nim, dzięki czemu można uzyskać większą powierzchnię parasola. Można wybierać spośród kilku wersjach o różnych wymiarach.
 
Opcje są również inne wypełniacze (falista, metalowe), czy boku lub z carpotu.Oni pomogą Ci zachować prywatność, ale także znakomicie zablokowany słońce. Wszystkie akcesoria dla schronisk dla samochodów za dodatkową opłatą. Struktura (poddasze), a sam dachowa może być koloru bieli, brązowy, antracyt.
 
Zastosowane materiały są prawie nieśmiertelne i chronić swój samochód podczas ulewnego deszczu lub śniegu prysznice. Projekt utrzymuje stabilny stan nawet gdy prędkość wiatrów wichury czy huraganu. Wody deszczowej z rynny spustowej dachu ze zintegrowanym odpływem.
 
 

Więcej informacji na www.hotove-pristresky.cz 
Napsat dotaz na prodejce
 • Wiata CP FLAT
 • Wiata CP FLAT
 • Wiata CP FLAT
 • Wiata CP FLAT
ogólna ocena
90 %
2 oceny klientów
 • 1 ×
 • 1 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napisz opinie użytkowników
dobry produkt:
Dodaj nowy komentarz

Komentarze służą do publikowania opinii na temat danego produktu. Dziękuję za wkład. Jak operatorzy tej dyskusji, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia niewłaściwych komentarzy.

produkty alternatywne

CPMCPM
23 224 PLN 19 972 PLN
Chcę ofertę
Opis żądania

Hobbytec.pl - profesjonalista dla twojego domu i ogrodu

Naszym celem jest zapewnienie Państwu pełen zakres dostępnych opcji, rozwiązań jakościowych całej segmentów dla domu i ogrodu ročím o obrotach ponad 500 milionów dolarów. Ft. Jednocześnie jeden z niewielu prezentujący najlepsze produkty sprzedaży własnych oczach, i porównać je w największym salonie - znajduje się zaledwie 2 km od Ricany. Wszystkie produkty mogą być wygodnie nabyć za pośrednictwem tego sklepu www.hobbytec.cz

Wybrane produkty dostarczane są łącznie z montażem na zamówienie. Wszystkie operacje montażowe zapewniają tylko naszych pracowników nie tylko w całym kraju, ale również w całej Słowacji. Więcej na www.hobbytec.sk Wybierz produkty od światowych producentów z Japonii, USA, Izraelu, Kanadzie, Niemczech, Słowacji, Turcji i Polsce. Selektywny private label Jeden Trade®.
100% pokrycia
Czechy i Słowacja
regionalny
reprezentacja
nagrody 5x niezawodny
firma roku
Ta strona używa plików cookie do świadczenia usług, dostosowywania reklam i analizowania ruchu. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to.