kategoria wyświetlaczUkryj kategoria
Potrzebujesz pomocy?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Wiata CP FLAT
 • Wiata CP FLAT
 • Wiata CP FLAT
 • Wiata CP FLAT

Wiata CP FLAT

Producent:Siebau
Dostępność:30 dni
Gwarancja:rozszerzony 10 lat
Jakość Carporty na jeden samochód z niemiecką firmą Siebau posiadają wiele zalet. Po pierwsze, nie możemy zapominać, że produkcja konstrukcji użyto najlepszej stali ocynkowanej. Dach wiata i innych elementów, które można opcjonalnie wyboru są z najwyższej jakości materiałów poddanych działaniu procedur high-end. To pozwala nam zagwarantować tych schronisk dla długoterminowej trwałości z gwarancją 10 lat.  Schroniska może być dowolny rodzaj obok niego lub za nim, dzięki czemu można uzyskać większą powierzchnię parasola. Można wybierać spośród kilku wersjach o różnych wymiarach.
 
Opcje są również inne wypełniacze (falista, metalowe), czy boku lub z carpotu.Oni pomogą Ci zachować prywatność, ale także znakomicie zablokowany słońce. Wszystkie akcesoria dla schronisk dla samochodów za dodatkową opłatą. Struktura (poddasze), a sam dachowa może być koloru bieli, brązowy, antracyt.
 
Zastosowane materiały są prawie nieśmiertelne i chronić swój samochód podczas ulewnego deszczu lub śniegu prysznice. Projekt utrzymuje stabilny stan nawet gdy prędkość wiatrów wichury czy huraganu. Wody deszczowej z rynny spustowej dachu ze zintegrowanym odpływem.
 
 

Więcej informacji na www.hotove-pristresky.cz 
Napsat dotaz na prodejce
 • Wiata CP FLAT
 • Wiata CP FLAT
 • Wiata CP FLAT
 • Wiata CP FLAT
ogólna ocena
90 %
2 oceny klientów
 • 1 ×
 • 1 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napisz opinie użytkowników
dobry produkt:
Dodaj nowy komentarz

Komentarze służą do publikowania opinii na temat danego produktu. Dziękuję za wkład. Jak operatorzy tej dyskusji, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia niewłaściwych komentarzy.

produkty alternatywne

CP FLAT 6 postyWskazówkaCP FLAT 6 posty
20 876 PLN 17 954 PLN
CP płaskie pudełkoShowroomCP płaskie pudełko
42 628 PLN 36 661 PLN
CPMCPM
23 224 PLN 19 972 PLN
Chcę ofertę
Opis żądania

Hobbytec.pl - profesjonalista dla twojego domu i ogrodu

Naszym celem jest zapewnienie Państwu pełen zakres dostępnych opcji, rozwiązań jakościowych całej segmentów dla domu i ogrodu ročím o obrotach ponad 500 milionów dolarów. Ft. Jednocześnie jeden z niewielu prezentujący najlepsze produkty sprzedaży własnych oczach, i porównać je w największym salonie - znajduje się zaledwie 2 km od Ricany. Wszystkie produkty mogą być wygodnie nabyć za pośrednictwem tego sklepu www.hobbytec.cz

Wybrane produkty dostarczane są łącznie z montażem na zamówienie. Wszystkie operacje montażowe zapewniają tylko naszych pracowników nie tylko w całym kraju, ale również w całej Słowacji. Więcej na www.hobbytec.sk Wybierz produkty od światowych producentów z Japonii, USA, Izraelu, Kanadzie, Niemczech, Słowacji, Turcji i Polsce. Selektywny private label Jeden Trade®.
100% pokrycia
Czechy i Słowacja
regionalny
reprezentacja
nagrody 5x niezawodny
firma roku
Ta strona używa plików cookie do świadczenia usług, dostosowywania reklam i analizowania ruchu. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to.