Szklarnia Zeus 256x463cm

Szklarnia Zeus 256x463cm

zestaw opiekunki
Chcę być informowany:
!
!
(Z VAT)
Wysłano wiadomość!
Producent:One Trade
Dostępność:średnio 2-5 dni
Gwarancja:2 lata
Niezawodna i wielka szklarnia, która się wyróżnia niezawodną ramą z aluminowego profilu, do której są umocowane poliwęglanowe płyty 6mm na ścianach a 10 mm na dachu. Istnieje możliwość dostarczenia szklarni w wersji - ściany i dach 10 mm, albo 16 mm. Drzwi są dwucześciowe o rozmiarach 85 x 174. Posiada także trzy dachowe okna.
Wszystko jest dostarczane w częściach, które łatwo postawić przy pomocy instrukcji. Montaż nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności i narzędzi. 

szklarnia: 256 cm
głębokość: 463 cm
wysokość: 247 cm

Szersza oferta szklarni, altan i zimowych ogródków na www.one-trade.cz

Napsat dotaz na prodejce
ogólna ocena
0 %
Nikt nie ma jeszcze nehodnotil produktów
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napisz opinie użytkowników
dobry produkt:
Dodaj nowy komentarz

Komentarze służą do publikowania opinii na temat danego produktu. Dziękuję za wkład. Jak operatorzy tej dyskusji, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia niewłaściwych komentarzy.

produkty alternatywne

Zahradní kolečkoBestselleryZahradní kolečko
1 539 PLN 847 PLN
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Hobbytec.pl - profesjonalista dla twojego domu i ogrodu

Naszym celem jest zapewnienie Państwu pełen zakres dostępnych opcji, rozwiązań jakościowych całej segmentów dla domu i ogrodu ročím o obrotach ponad 500 milionów dolarów. Ft. Jednocześnie jeden z niewielu prezentujący najlepsze produkty sprzedaży własnych oczach, i porównać je w największym salonie - znajduje się zaledwie 2 km od Ricany. Wszystkie produkty mogą być wygodnie nabyć za pośrednictwem tego sklepu www.hobbytec.cz

Wybrane produkty dostarczane są łącznie z montażem na zamówienie. Wszystkie operacje montażowe zapewniają tylko naszych pracowników nie tylko w całym kraju, ale również w całej Słowacji. Więcej na www.hobbytec.sk Wybierz produkty od światowych producentów z Japonii, USA, Izraelu, Kanadzie, Niemczech, Słowacji, Turcji i Polsce. Selektywny private label Jeden Trade®.
100% pokrycia
Czechy i Słowacja
regionalny
reprezentacja
nagrody 5x niezawodny
firma roku
Ta strona używa plików cookie do świadczenia usług, dostosowywania reklam i analizowania ruchu. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to.