Szklarnia IDA 1,3m2 Srebrna
 • Szklarnia IDA 1,3m2 Srebrna
 • Szklarnia IDA 1,3m2 Srebrna

Szklarnia IDA 1,3m2 Srebrna

zestaw opiekunki
Chcę być informowany:
!
!
(Z VAT)
Wysłano wiadomość!
Producent:One Trade
Dostępność:średnio 2-5 dni
Gwarancja:2 lata
Szklarnia ogrodowa odróżnia się wysoką jakością ramy z aluminiowego profilu, do którego są umocowane poliwęglanowe płyty (4mm). Drzwi są dwuskrzydłowe, rozsuwane o rozmiarach 61 x 151. Posiada także jedno okno dachowe.

Szklarnia jest dostarczana w częściach - postawienie jest proste dla każdego za pomocą instrukcji. Montaż nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności czy narzędzi. 


szerokość: 193 cm
głębokość: 69 cm
wysokość: 152- 184 cm

Więcej informacji o szklarniach na www.hotove-skleniky.cz

Napsat dotaz na prodejce
 • Szklarnia IDA 1,3m2 Srebrna
 • Szklarnia IDA 1,3m2 Srebrna
ogólna ocena
0 %
Nikt nie ma jeszcze nehodnotil produktów
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napisz opinie użytkowników
dobry produkt:
Dodaj nowy komentarz

Komentarze służą do publikowania opinii na temat danego produktu. Dziękuję za wkład. Jak operatorzy tej dyskusji, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia niewłaściwych komentarzy.

produkty alternatywne

Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Hobbytec.pl - profesjonalista dla twojego domu i ogrodu

Naszym celem jest zapewnienie Państwu pełen zakres dostępnych opcji, rozwiązań jakościowych całej segmentów dla domu i ogrodu ročím o obrotach ponad 500 milionów dolarów. Ft. Jednocześnie jeden z niewielu prezentujący najlepsze produkty sprzedaży własnych oczach, i porównać je w największym salonie - znajduje się zaledwie 2 km od Ricany. Wszystkie produkty mogą być wygodnie nabyć za pośrednictwem tego sklepu www.hobbytec.cz

Wybrane produkty dostarczane są łącznie z montażem na zamówienie. Wszystkie operacje montażowe zapewniają tylko naszych pracowników nie tylko w całym kraju, ale również w całej Słowacji. Więcej na www.hobbytec.sk Wybierz produkty od światowych producentów z Japonii, USA, Izraelu, Kanadzie, Niemczech, Słowacji, Turcji i Polsce. Selektywny private label Jeden Trade®.
100% pokrycia
Czechy i Słowacja
regionalny
reprezentacja
nagrody 5x niezawodny
firma roku
Ta strona używa plików cookie do świadczenia usług, dostosowywania reklam i analizowania ruchu. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to.