Stalowe wiaty samochodowe

Stalowe wiaty samochodowe są najlepszym wyborem dla ciebie. Są najbardziej efektywne z wszystkich rodzajów wiat samochodowych. Rdza i pleśń nie grozi twojej wiacie samochodowej. Rama jest stworzona z wysokiej jakości materiału. 

Koncepcja klienta - klient wyśle nam wiadomość email z swoją propozycją. Będziemy potrzebować rozmiary, typ konstrukcji i pokrycia dachou. Zapytanie kierujcie na info@hobbytec.cz  albo telefonicznie pod numer 602 443 368.

Po więcej informacji kontaktujcie się z nami. 
  1. Propozycja rozwiązania - odebrane informacje sprzedawca przestudiuje i przygotuje propozucję klienta. Propozycja klienta obejmuje dokładne cechy, cenowe warunki, terminy dostarczenia i inne informacje obejmujące montaż.
  2. Konsultacje i wybór najwygodniejszego rozwiązania - wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie.
  3. Odwiedziny największego showroomu w Czechach - przy wyborze produktu polecamy odwiedziny w naszym showroomie, który jest największy w Czechach. U nas macie jedyną możliwość porównania różnych produktów.
  4. Zamówienie - po przyjęciu rozwiązania dochodzi do podpisania zamówienia.
  5. Odwiedzi nas wasz technik, który odpowie wam na wszystkie techniczne pytania. 
  6. Budowlane przygotowanie - wszystkie nasze produkty wymagają minimalne budowlane przygotowanie. Gdy klient chce montaż zrobić sam, dodamy instrukcje do budowy, w innym przypadku zamówienie dostarczymy wraz z montażem.  
  7. Produkcja - Produkt skierowany będzie do procesu wyrobu. 
  8. Montaż - Montaż jest prowadzony przez naszych wyszkolonych  fachowców. Dokładny termin jest relatywny do dostarczenia produktu do naszego składu i harmonogramu montażu.
 
PLN
PLN
Strona 1 z 1