Sestava Naos 6+
  • Sestava Naos 6+

Sestava Naos 6+

zestaw opiekunki
Chcę być informowany:
!
!
(Z VAT)
Wysłano wiadomość!
Producent:One Trade
Dostępność:Wyprzedane
Gwarancja:2 lata
Sháníte opravdu kvalitní, luxusní a zároveň moderní zahradní sezení. Zahradní sestava Naos se stolem ze stabilní kovové konstrukce opatřené odolnou práškovou barvou v tmavě šedém odstínu a luxusními křesly s textilenem je ideální volba. Deska stolu je vyrobena z 5mm silného tvrzeného skla. 6 židlí má také ocelovou práškově lakovanou konstrukci, která je doplněna kvalitní textilenem. Nespornou dominantou této sestavy je opravdová kvalita za výhodnou cenu!

Rozměry
  • Židle: (š x d x v) 56 x 77 x 107 cm
  • Stůl: (š x d x v) 150 x 90 x 70 cm

Kompletní katalog hliníkového zahradního nábytku OneTrade ke stažení ZDE
Nabídku kompletního sortimentu pro vaší zahradu naleznete ZDE 
Napsat dotaz na prodejce
  • Sestava Naos 6+
ogólna ocena
0 %
Nikt nie ma jeszcze nehodnotil produktów
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napisz opinie użytkowników
dobry produkt:
Dodaj nowy komentarz

Komentarze służą do publikowania opinii na temat danego produktu. Dziękuję za wkład. Jak operatorzy tej dyskusji, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia niewłaściwych komentarzy.

produkty alternatywne

Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Hobbytec.pl - profesjonalista dla twojego domu i ogrodu

Naszym celem jest zapewnienie Państwu pełen zakres dostępnych opcji, rozwiązań jakościowych całej segmentów dla domu i ogrodu ročím o obrotach ponad 500 milionów dolarów. Ft. Jednocześnie jeden z niewielu prezentujący najlepsze produkty sprzedaży własnych oczach, i porównać je w największym salonie - znajduje się zaledwie 2 km od Ricany. Wszystkie produkty mogą być wygodnie nabyć za pośrednictwem tego sklepu www.hobbytec.cz

Wybrane produkty dostarczane są łącznie z montażem na zamówienie. Wszystkie operacje montażowe zapewniają tylko naszych pracowników nie tylko w całym kraju, ale również w całej Słowacji. Więcej na www.hobbytec.sk Wybierz produkty od światowych producentów z Japonii, USA, Izraelu, Kanadzie, Niemczech, Słowacji, Turcji i Polsce. Selektywny private label Jeden Trade®.
100% pokrycia
Czechy i Słowacja
regionalny
reprezentacja
nagrody 5x niezawodny
firma roku
Ta strona używa plików cookie do świadczenia usług, dostosowywania reklam i analizowania ruchu. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to.