kategoria wyświetlaczUkryj kategoria
Potrzebujesz pomocy?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Schronisko dla Farmer Okrągły FEAM garaży
  • Schronisko dla Farmer Okrągły FEAM garaży

Schronisko dla Farmer Okrągły FEAM garaży

Nadaje się do: przechowywanie dużych maszyn rolniczych, przyczep, budynków inwentarskich i tym podobne.

Producent:ShelterLogic
Dostępność:średnio 2-5 dni
Mobilne o dużej pojemności markizy epickich jest niezbędna pomoc dla każdego rolnika. Przeznaczony jest przede wszystkim do przechowywania dużych maszyn rolniczych, siana itp, ale plusy nie można zaprzeczyć, ani jako zewnętrzna stajni dla koni i zwierząt gospodarskich
Pełny prefabrykowane ramy traktuje się farby o wysokiej jakości proszek tworzywa sztucznego DuPont gwarantuje doskonałą ochronę przed korozją, a tym samym trwałości. Żagiel jest wykonana z trzech warstw tkaniny i połączony termicznie z polietylenu z filtrem UV. Żagiel jest w 100% wodoodporny, zapewniając impasie zwierząt i innych rzeczy pod osłoną doskonałą ochronę przed wilgocią i deszczem.

Wymiary schronisko:

  • 58 m² - 8 x 7,3 x 3,7 m
Napsat dotaz na prodejce
  • Schronisko dla Farmer Okrągły FEAM garaży
ogólna ocena
0 %
Nikt nie ma jeszcze nehodnotil produktów
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napisz opinie użytkowników
dobry produkt:
Dodaj nowy komentarz

Komentarze służą do publikowania opinii na temat danego produktu. Dziękuję za wkład. Jak operatorzy tej dyskusji, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia niewłaściwych komentarzy.

produkty alternatywne

Chcę ofertę
Opis żądania

Hobbytec.pl - profesjonalista dla twojego domu i ogrodu

Naszym celem jest zapewnienie Państwu pełen zakres dostępnych opcji, rozwiązań jakościowych całej segmentów dla domu i ogrodu ročím o obrotach ponad 500 milionów dolarów. Ft. Jednocześnie jeden z niewielu prezentujący najlepsze produkty sprzedaży własnych oczach, i porównać je w największym salonie - znajduje się zaledwie 2 km od Ricany. Wszystkie produkty mogą być wygodnie nabyć za pośrednictwem tego sklepu www.hobbytec.cz

Wybrane produkty dostarczane są łącznie z montażem na zamówienie. Wszystkie operacje montażowe zapewniają tylko naszych pracowników nie tylko w całym kraju, ale również w całej Słowacji. Więcej na www.hobbytec.sk Wybierz produkty od światowych producentów z Japonii, USA, Izraelu, Kanadzie, Niemczech, Słowacji, Turcji i Polsce. Selektywny private label Jeden Trade®.
100% pokrycia
Czechy i Słowacja
regionalny
reprezentacja
nagrody 5x niezawodny
firma roku
Ta strona używa plików cookie do świadczenia usług, dostosowywania reklam i analizowania ruchu. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to.