kategoria wyświetlaczUkryj kategoria
Potrzebujesz pomocy?
Potřebujete poradit?
Zpráva
pojemniki

pojemniki

Producent:Siebau
Dostępność:30 dni
Gwarancja:2 lata
Potrzebujesz tanio przechowywania, łatwe do przenoszenia dużych ilości materiałów lub towarów? Wtedy jesteś na właściwym miejscu. Stalowe pojemniki lub pudełka również są bezpośrednio przeznaczone do tego celu. Pojemniki są przestronne i trwałe. Pojemniki chronić przechowywanego materiału przed kradzieżą ...Wymiarach 235 cm - 609 cm. Dostępne rozmiary i ceny można znaleźć w prawym górnym rogu. Przy wyborze odpowiedniego rozmiaru, zobaczysz dokładną cenę. 

Więcej informacji można znaleźć na www.hotove-kontejnery.cz 

 
Napsat dotaz na prodejce
ogólna ocena
100 %
1 oceniono klienta
  • 1 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napisz opinie użytkowników
dobry produkt:
Dodaj nowy komentarz

Komentarze służą do publikowania opinii na temat danego produktu. Dziękuję za wkład. Jak operatorzy tej dyskusji, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia niewłaściwych komentarzy.

Chcę ofertę
Opis żądania

Hobbytec.pl - profesjonalista dla twojego domu i ogrodu

Naszym celem jest zapewnienie Państwu pełen zakres dostępnych opcji, rozwiązań jakościowych całej segmentów dla domu i ogrodu ročím o obrotach ponad 500 milionów dolarów. Ft. Jednocześnie jeden z niewielu prezentujący najlepsze produkty sprzedaży własnych oczach, i porównać je w największym salonie - znajduje się zaledwie 2 km od Ricany. Wszystkie produkty mogą być wygodnie nabyć za pośrednictwem tego sklepu www.hobbytec.cz

Wybrane produkty dostarczane są łącznie z montażem na zamówienie. Wszystkie operacje montażowe zapewniają tylko naszych pracowników nie tylko w całym kraju, ale również w całej Słowacji. Więcej na www.hobbytec.sk Wybierz produkty od światowych producentów z Japonii, USA, Izraelu, Kanadzie, Niemczech, Słowacji, Turcji i Polsce. Selektywny private label Jeden Trade®.
100% pokrycia
Czechy i Słowacja
regionalny
reprezentacja
nagrody 5x niezawodny
firma roku
Ta strona używa plików cookie do świadczenia usług, dostosowywania reklam i analizowania ruchu. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to.