Menu
PIZARRA stůl ø 85cm
  • PIZARRA stůl ø 85cm

PIZARRA stůl ø 85cm

zestaw opiekunki
Chcę być informowany:
!
!
(Z VAT)
Wysłano wiadomość!
Producent:One Trade
Dostępność:przeciętnie 3-10 dniach
Gwarancja:2 lata
źródło import:Rojaplast
Kulatý skládací stůl s kovovou pevnou konstrukcí a odolnou vrchní deskou sevelit. Vhodný pro vnitřní i venkovní použití - zahrady, terasy, do restaurací či kaváren. Odolnost vůči UV záření, povětrnostním vlivům i mechanickému poškození. Lehce udržovatelný a omyvatelný

rozměr: ø 70x73cm

deska sevelit

odolnost UV,proti mech.poškození a povětr.vlivům

rozkládací, vysoká stabilita

rozměr balení: 71x71x18cm

hmotnost: 10kg

max. nosnost: 50kg

Napsat dotaz na prodejce
  • PIZARRA stůl ø 85cm
ogólna ocena
87 %
3 oceny klientów
  • 1 ×
  • 2 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napisz opinie użytkowników
dobry produkt:
Dodaj nowy komentarz

Komentarze służą do publikowania opinii na temat danego produktu. Dziękuję za wkład. Jak operatorzy tej dyskusji, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia niewłaściwych komentarzy.

produkty alternatywne

Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Naszym celem jest zapewnienie Państwu pełen zakres dostępnych opcji, rozwiązań jakościowych całej segmentów dla domu i ogrodu ročím o obrotach ponad 500 milionów dolarów. Ft. Jednocześnie jeden z niewielu prezentujący najlepsze produkty sprzedaży własnych oczach, i porównać je w największym salonie - znajduje się zaledwie 2 km od Ricany. Wszystkie produkty mogą być wygodnie nabyć za pośrednictwem tego sklepu www.hobbytec.cz

Wybrane produkty dostarczane są łącznie z montażem na zamówienie. Wszystkie operacje montażowe zapewniają tylko naszych pracowników nie tylko w całym kraju, ale również w całej Słowacji. Więcej na www.hobbytec.sk Wybierz produkty od światowych producentów z Japonii, USA, Izraelu, Kanadzie, Niemczech, Słowacji, Turcji i Polsce. Selektywny private label Jeden Trade®.
100% pokrycia
Czechy i Słowacja
regionalny
reprezentacja
nagrody 5x niezawodny
firma roku
Ta strona używa plików cookie do świadczenia usług, dostosowywania reklam i analizowania ruchu. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to.