referencje VIP

nasze projekty

Naszym celem jest zapewnienie Państwu pełen zakres opcji dostępnych rozwiązań jakościowych w całym segmencie dla domu i ogrodu, których roczne obroty w wysokości ponad 500 milionów, - CZK w Europie Środkowej i Wschodniej. 

Dostarczamy produkty niestandardowe dopasowane (garaże, wiaty, pergole, ogrody zimowe, itp) i „box” produktów gotowych produktów na całym świecie, które są w magazynie do natychmiastowej dostawy. Produkty na zamówienie dostarczane są łącznie z montażem pod klucz w całej Republice Czeskiej i Słowackiej, Niemczech i Austrii. W Republice Czeskiej zapewniamy prace przygotowawcze lub wykończeniowe. Dostawy spoza tych krajów możemy dostarczyć do porozumienia. Obecnie szukamy odpowiednich partnerów biznesowych dla następujących rynkach zagranicznych: Polska, Słowenia, Chorwacja, Ukraina, Włochy i Francja. 
 

Producentów, dystrybutorów - firmy usługowe

Aby zwiększyć sprzedaż i umieścić swoje produkty i produkt I w ofercie w całej Republice Czeskiej i na Słowacji?I nie tylko to. Wiemy, w jaki sposób produkt wydaję na zagranicznych rynkach Europy Środkowej i Zachodniej.  

Z rocznym wzrostem obrotów wśród najszybciej rozwijających się firm w kraju. Dostarczamy na zamówienie dopasowane produkty i „pole” gotowych produktów na całym świecie i krajowych producentów. Produkty, które importujemy wyprostować producentów są w magazynie do natychmiastowej dostawy. Produkty na zamówienie dostarczane są łącznie z montażem pod klucz w całej Republice Czeskiej i Słowackiej, Niemczech i Austrii. Mamy nasz zespół własnej sprzedaży, techników i instalatorów. Produkty czeskich dystrybutorów zwykle dostarczane w postaci B / B lub B / C 


Wyślij nam swoją ofertę na następujący adres: dodavatel@hobbytec.cz
 

pierwszy Lista projektów w Republice Czeskiej

drugi Producenci witryn

trzeci Projekty w Republice Słowackiej

4-ty Producenci witryn

5-te Projekty w Polsce

6-ty Projekty w Austrii

7-ty Nadchodzące projekty