Moduł beton EKONOM 18 m², przeznaczony do edycji
  • Moduł beton EKONOM 18 m², przeznaczony do edycji

Moduł beton EKONOM 18 m², przeznaczony do edycji

zestaw opiekunki
Chcę być informowany:
!
!
(Z VAT)
Wysłano wiadomość!
Producent:Rekers
Dostępność:30 dni
Systemy modułowe uproszczenie pracy konstruktorów i oszczędza czas. Dzięki stosunkowo szerokim asortymencie różnych modułów, łatwe do modyfikacji i łatwą rozbudowę należą do popularnej konstrukcji budynku. Moduły mobilne mogą być wykorzystywane do budowania wszelkiego rodzaju obiektu, od biurach magazynu do punktu sprzedaży. 
 


Więcej informacji pod nr tel. 840 810 810 lub info@hobbytec.cz 
Wizyta jest możliwe po uzgodnieniu. Natychmiast dostępne, można od razu żyć!

 
Mobilne moduły z prefabrykowanego betonu miernicze 3x6 metrów od niemieckiej firmy Rekers GmbH należy do kategorii struktur komórkowych, dla których nie jest konieczne, aby poradzić sobie z pozwoleń budowlanych. Również nie rozwiąże płytę podstawy, tak jak w przypadku klasycznych budynków. Do prawidłowego umieszczenia na ziemi z budowy mobilnych modułów 25 m² wystarcza zgłoszenie budowy. Nie trzeba opóźnić inne podstawowe, jak w przypadku klasycznych budynków. Budowa modułu trwa tylko kilka godzin. Opiera się ona na usunięciu modułu z samochodu i barkowych pasów na wyciągnięcie ręki.  

Każdy moduł ściany wynosi 100 mm izolacją polistyren zmniejszający palność, który pozwala na wykorzystanie dzieła w chłodniejszych porach roku bez utraty komfortu.


 


Więcej informacji pod nr tel. 840 810 810 lub info@hobbytec.cz 
Wizyta jest możliwe po uzgodnieniu. Natychmiast dostępne, można od razu żyć!

Napsat dotaz na prodejce
  • Moduł beton EKONOM 18 m², przeznaczony do edycji
ogólna ocena
100 %
1 oceniono klienta
  • 1 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napisz opinie użytkowników
dobry produkt:
Dodaj nowy komentarz

Komentarze służą do publikowania opinii na temat danego produktu. Dziękuję za wkład. Jak operatorzy tej dyskusji, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia niewłaściwych komentarzy.

produkty alternatywne

MOBILE DOM 36 m² wystawaWyprzedażShowroomMOBILE DOM 36 m² wystawa
126 295 PLN 87 687 PLN
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Hobbytec.pl - profesjonalista dla twojego domu i ogrodu

Naszym celem jest zapewnienie Państwu pełen zakres dostępnych opcji, rozwiązań jakościowych całej segmentów dla domu i ogrodu ročím o obrotach ponad 500 milionów dolarów. Ft. Jednocześnie jeden z niewielu prezentujący najlepsze produkty sprzedaży własnych oczach, i porównać je w największym salonie - znajduje się zaledwie 2 km od Ricany. Wszystkie produkty mogą być wygodnie nabyć za pośrednictwem tego sklepu www.hobbytec.cz

Wybrane produkty dostarczane są łącznie z montażem na zamówienie. Wszystkie operacje montażowe zapewniają tylko naszych pracowników nie tylko w całym kraju, ale również w całej Słowacji. Więcej na www.hobbytec.sk Wybierz produkty od światowych producentów z Japonii, USA, Izraelu, Kanadzie, Niemczech, Słowacji, Turcji i Polsce. Selektywny private label Jeden Trade®.
100% pokrycia
Czechy i Słowacja
regionalny
reprezentacja
nagrody 5x niezawodny
firma roku
Ta strona używa plików cookie do świadczenia usług, dostosowywania reklam i analizowania ruchu. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to.