informacjacopy
Potrzebujesz porady?

Materiałowe mobilne garaże

Materiałowe garaże są tanim i łatwym sposobem, jak zagwarantować ochronę samochodu, motoru albo innych, ważnych dla ciebie rzeczy. Ich wodoodporna kryjąca płachta z polietylenu - ze zwiększoną odpornością na podarcia - utrzyma wnętrze suche podczas deszczu i ochroni auto przed innymi zmianami pogodowymi. Konstrukcja montowana z nierdzewnej stali umożliwia szybki montaż albo demontaż. Materiałowy garaż, w odróżnieniu od murowanego, jest w pełni mobilny.
Cena PLN PLN
Pokaż filtry
Strona 1 z 1
Błąd!
Konieczne jest, aby wybrać parametry produktu.
Pole zaznaczone (*) koniecznie wypełnić

Wybierajcie produkty światowych producentów z Japoni, Usa, Izraela, Kanady, Niemiec, Słowacji, Turcji i Polski. Selektywne marki prywatne One Trade®.

Co wam oferujemy?

domki ogrodowe, szklarnie, tunele foliowe, rozsadniki, wiaty na drewno, aluminiowe pergole i altany, meble ogrodowe, ale również blaszane garaże i wiaty garażowe...W różnych wersjach dla różnych potrzeb. Dobrej jakości w dostępnej cenie -  Magazyny zaopatrzone w najbardziej popolarne produkty, od razu do odbioru. 

Ułatwimy wam podejmowanie decyzji

Wybrane modele są pod inspekcją  największygo showroomu swojego rodzaju w Republice Czeskiej, gdzie osobiście będziecie mogli się przekonać o jejgo działalności, jeżeli jest np. pergola z usterką, dla was jest stworzone to prawo. Z chęcią odpowiemy na wasze pytania, czy oszczędzimy wam zmartwień związanych z montażem i uczynimy to za was.
Więcej o firmie niżej.

MenuX

InformacjaX

obecnie oglądasz ludzi
ta kategoria