kategoria wyświetlaczUkryj kategoria
Potrzebujesz pomocy?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Markiza kasetowa z ramionami wspólnych

Markiza kasetowa z ramionami wspólnych

Producent:STOBAG
Dostępność:średnio 2-5 dni
Gwarancja:przedłużony do 5 lat
RESOBOX BX8000 jest doskonale kształcie markizy specjalnie opracowany dla osłaniając duże tarasy. Unikalny materiał modelu obudowy i chroni ramiona zawiasów w zamkniętym stanie od pogody. Z niezwykłą Długość 18 m (z ramionami 6) i maksymalne wysunięcie cztery metry może przesłaniać RESOBOX powierzchnię powyżej 70 m2. Zmienna systemowa Wspornik umożliwia łatwy montaż na ścianie lub suficie. Jak kurtyny i maskowanie służy dodatkowo wywołującą Plus. Możliwe jest również, aby zamówić opcjonalną automatyczną kontrolę nad swoim kasety markizy .

specyfikacje:

  • Wielkość: 300 x 145 cm

Ceny innych rozmiarach poniżej. Dla dokładnej ceny prosimy o kontakt.

Więcej informacji pod nr tel. 840 810 810 lub info@hobbytec.cz

Cena zawiera standardowy uchwyt do kotwienia do ściany i elektronicznych ograniczników silnika.
Pozostałe wymiary są podane w poniższej tabeli.


Dla dokładnej ceny prosimy o kontakt.

Więcej informacji pod nr tel. 840 810 810 lub info@hobbytec.cz

Napsat dotaz na prodejce
ogólna ocena
0 %
Nikt nie ma jeszcze nehodnotil produktów
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napisz opinie użytkowników
dobry produkt:
Dodaj nowy komentarz

Komentarze służą do publikowania opinii na temat danego produktu. Dziękuję za wkład. Jak operatorzy tej dyskusji, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia niewłaściwych komentarzy.

produkty alternatywne

Chcę ofertę
Opis żądania

Hobbytec.pl - profesjonalista dla twojego domu i ogrodu

Naszym celem jest zapewnienie Państwu pełen zakres dostępnych opcji, rozwiązań jakościowych całej segmentów dla domu i ogrodu ročím o obrotach ponad 500 milionów dolarów. Ft. Jednocześnie jeden z niewielu prezentujący najlepsze produkty sprzedaży własnych oczach, i porównać je w największym salonie - znajduje się zaledwie 2 km od Ricany. Wszystkie produkty mogą być wygodnie nabyć za pośrednictwem tego sklepu www.hobbytec.cz

Wybrane produkty dostarczane są łącznie z montażem na zamówienie. Wszystkie operacje montażowe zapewniają tylko naszych pracowników nie tylko w całym kraju, ale również w całej Słowacji. Więcej na www.hobbytec.sk Wybierz produkty od światowych producentów z Japonii, USA, Izraelu, Kanadzie, Niemczech, Słowacji, Turcji i Polsce. Selektywny private label Jeden Trade®.
100% pokrycia
Czechy i Słowacja
regionalny
reprezentacja
nagrody 5x niezawodny
firma roku
Ta strona używa plików cookie do świadczenia usług, dostosowywania reklam i analizowania ruchu. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to.