kategoria wyświetlaczUkryj kategoria
Potrzebujesz pomocy?
Potřebujete poradit?
Zpráva
II rok maxicaravan 36 m², wizytówką
 • II rok maxicaravan 36 m², wizytówką
 • II rok maxicaravan 36 m², wizytówką
 • II rok maxicaravan 36 m², wizytówką

II rok maxicaravan 36 m², wizytówką

Producent:Rekers
Dostępność:przeciętnie 3-10 dniach
Gwarancja:rozszerzony 10 lat
Mobile home do użytku całorocznego składa się z dwóch modułów niemiecki producent Rekers. Moduły są izolowane i posiadają potrójne szyby. Budynek ma płaski bagażnik dachowy, ale może to być dodatkowa opcja, aby dodać dwuspadowy dach. Część Dom posiada zewnętrzne żaluzje, które zapewnią bezpieczeństwo domu i ustronnym miejscu. Dom z ogrzewania pomieszczeń pellet piec w połączeniu z infra. Układ wewnętrzny można regulować na żądanie, tj. Budowa toalety, kuchnie itd. 

Zalecane - możliwość natychmiastowego odbioru. Wystawa Rabat 270.000, - CZK!


Z betonowych elementów prefabrykowanych z Rekers GmbH niemieckiej firmy, które są cenami dostawców, telefonie domu lub biurze budowy telefonu szybko i łatwo. Cokolwiek twój pomysł wymiary, rozmieszczenie okien i drzwi, łatwo spełnić swoje wymagania. Zaletą mobilnych domów do całorocznego stosowania konkretnych modułów jest łatwe i przesuwając go w dowolnym miejscu na terenie całego kraju.
 

 
Mobile homes do użytku całorocznego z prefabrykatów betonowych o doskonałych właściwościach izolacyjnych ze względu na warstwie izolacyjnej 100 mm i samogasnącego polistyrenu okien i drzwi z potrójną szybą. Zaletą telefonu modułowej budowy domu jest łatwo rozbudować. Nie ma praktycznie żadnych ograniczeń na ile budowa konkretnych modułów zbudować. Jedynym ograniczeniem jest maksymalna wielkość pojedynczego modułu, który ma ograniczone możliwości transportu na drodze. Dzięki solidnej konstrukcji stalowej, na której zainstalowane poszczególne elementy prefabrykowane, transport bez żadnych problemów.
 
 
Mobile home do użytku całorocznego prefabrykatów betonowych trwajcie w każdych warunkach pogodowych. Gdy budowa nie jest używana, ponieważ nie mokrych procesów nie jest konieczne czekanie do zamrażania podstawy i tym podobne. Wystarczających fundamentowych budynku przesadzania z przodu iz tyłu. Aby w konkretnych modułów robimy przygotowanie drzwi, okien, elektryczne i dystrybucji wody etc. Jeśli chcesz wyposażyć swoją łazienkę WC, prysznic, umywalka oraz podgrzewacz wody. 
 
 
Dla dostawy, konieczne jest, aby to miejsce dostępne dla maszyn ciężkich pojazdów transportowych w postaci dźwigu budowlanego. Podana cena bez transportu. Cena transportu zależy od przebiegu.
 

  
Napsat dotaz na prodejce
 • II rok maxicaravan 36 m², wizytówką
 • II rok maxicaravan 36 m², wizytówką
 • II rok maxicaravan 36 m², wizytówką
 • II rok maxicaravan 36 m², wizytówką
 • II rok maxicaravan 36 m², wizytówką
 • II rok maxicaravan 36 m², wizytówką
 • II rok maxicaravan 36 m², wizytówką
 • II rok maxicaravan 36 m², wizytówką
ogólna ocena
100 %
2 oceny klientów
 • 2 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napisz opinie użytkowników
dobry produkt:
Dodaj nowy komentarz

Komentarze służą do publikowania opinii na temat danego produktu. Dziękuję za wkład. Jak operatorzy tej dyskusji, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia niewłaściwych komentarzy.

produkty alternatywne

LOUNGE 79 m²LOUNGE 79 m²
237 086 PLN 155 305 PLN
LOUNGE 66 m²LOUNGE 66 m²
200 063 PLN 131 739 PLN
LOUNGE 59 m²LOUNGE 59 m²
168 029 PLN 106 951 PLN
LOUNGE 42 m²LOUNGE 42 m²
131 712 PLN 88 233 PLN
LOUNGE 33 m²LOUNGE 33 m²
120 178 PLN 80 892 PLN
Chcę ofertę
Opis żądania

Hobbytec.pl - profesjonalista dla twojego domu i ogrodu

Naszym celem jest zapewnienie Państwu pełen zakres dostępnych opcji, rozwiązań jakościowych całej segmentów dla domu i ogrodu ročím o obrotach ponad 500 milionów dolarów. Ft. Jednocześnie jeden z niewielu prezentujący najlepsze produkty sprzedaży własnych oczach, i porównać je w największym salonie - znajduje się zaledwie 2 km od Ricany. Wszystkie produkty mogą być wygodnie nabyć za pośrednictwem tego sklepu www.hobbytec.cz

Wybrane produkty dostarczane są łącznie z montażem na zamówienie. Wszystkie operacje montażowe zapewniają tylko naszych pracowników nie tylko w całym kraju, ale również w całej Słowacji. Więcej na www.hobbytec.sk Wybierz produkty od światowych producentów z Japonii, USA, Izraelu, Kanadzie, Niemczech, Słowacji, Turcji i Polsce. Selektywny private label Jeden Trade®.
100% pokrycia
Czechy i Słowacja
regionalny
reprezentacja
nagrody 5x niezawodny
firma roku
Ta strona używa plików cookie do świadczenia usług, dostosowywania reklam i analizowania ruchu. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to.