informacjacopy

Domek ogrodowy Palram Skylight 3,1m2 - 187x163 cm

Výrobce:Palram
dostępność:1-3 dni
Záruka:2 lata
Kolor:Szary ,  brązowy

Nastavit hlídaní

Chci být informován:
! Až bude zboží skladem
! Při snížení ceny pod Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!

Domek ogrodowy to idealny sposób na eleganckie ułożenie mebli i narzędzi ogrodowych, których nie chcecie trzymać na ogrodzie podczas niesprzyjającej pogody. Domek ogrodowy jest wytworzony z wytrzymałego plastyku ułożonego w aluminiwą ramę. Użycie tych materiałów gwarantuje ekstremalną wytrzymałość i długą żywotność. Domek jest dostarczany w częściach z określonym, prostym montażem w formie instrukcji, w której krok po kroku zbudujecie swój domek ogrodowy.

  • Szerokość: 187 cm

  • Długość: 163 cm

  • Wysokość: 214 cm

  • Kolor: popielaty

Dalsze informacje:

  • Fotogaleria i video

  • Specyfikacja i dalszy opis


Największa ferta domków ogrodowych na www.hobbytec.pl
Pole zaznaczone (*) koniecznie wypełnić

Napsat dotaz na prodejce

Napisz opinie użytkowników

Oceń produkt:

Kompletní katalog produktů Palram ke stažení ZDE

Błąd!
Konieczne jest, aby wybrać parametry produktu.

Pole zaznaczone (*) koniecznie wypełnić

Wybierajcie produkty światowych producentów z Japoni, Usa, Izraela, Kanady, Niemiec, Słowacji, Turcji i Polski. Selektywne marki prywatne One Trade®.

Co wam oferujemy?

domki ogrodowe, szklarnie, tunele foliowe, rozsadniki, wiaty na drewno, aluminiowe pergole i altany, meble ogrodowe, ale również blaszane garaże i wiaty garażowe...W różnych wersjach dla różnych potrzeb. Dobrej jakości w dostępnej cenie -  Magazyny zaopatrzone w najbardziej popolarne produkty, od razu do odbioru. 

Ułatwimy wam podejmowanie decyzji

Wybrane modele są pod inspekcją  największygo showroomu swojego rodzaju w Republice Czeskiej, gdzie osobiście będziecie mogli się przekonać o jejgo działalności, jeżeli jest np. pergola z usterką, dla was jest stworzone to prawo. Z chęcią odpowiemy na wasze pytania, czy oszczędzimy wam zmartwień związanych z montażem i uczynimy to za was.
Więcej o firmie niżej.

MenuX

InformacjaX