kategoria wyświetlaczUkryj kategoria
Potrzebujesz pomocy?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Domek ogrodowy Lifetime Shed Starlet
  • Domek ogrodowy Lifetime Shed Starlet

Domek ogrodowy Lifetime Shed Starlet

Producent:życie
Dostępność:średnio 2-5 dni
Gwarancja:2 lata
Ekskluzywny domek ogrodowy, wysokiej jakości od amerykańskiego producenta Lifetime, który słynie z unikatowego designu i pierwszorzędnej jakości.
Dzięki stalowej konstrukcji i podwójnym polietylenowymi ścianami domek jest trwały i ma ekstremalną żywotność. Jest stworzony do całorocznego użytku. Dach jest wytrzymały na duże ilości śniegu (115kg/m2).
Jest to idealne i estetyczne rozwiązanie dla twoich narzędzi ogrodowych, mebli ogrodowych i wszystkich innych ważnych dla ciebie rzeczy, które chcesz ochronić przed zmianami pogodowymi.

Rozmr (cm): 137x213x226
Plocha: 2,97 m2
Obsahuje: 1 półka, 2 narożne półki, dachowe okno, 2 wentylacyjne otwory
Największa oferta domków ogrodowych  na  www.hotove-zahradnidomky.cz
 
Napsat dotaz na prodejce
  • Domek ogrodowy Lifetime Shed Starlet
ogólna ocena
100 %
2 oceny klientów
  • 2 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napisz opinie użytkowników
dobry produkt:
Dodaj nowy komentarz

Komentarze służą do publikowania opinii na temat danego produktu. Dziękuję za wkład. Jak operatorzy tej dyskusji, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia niewłaściwych komentarzy.

Chcę ofertę
Opis żądania

Hobbytec.pl - profesjonalista dla twojego domu i ogrodu

Naszym celem jest zapewnienie Państwu pełen zakres dostępnych opcji, rozwiązań jakościowych całej segmentów dla domu i ogrodu ročím o obrotach ponad 500 milionów dolarów. Ft. Jednocześnie jeden z niewielu prezentujący najlepsze produkty sprzedaży własnych oczach, i porównać je w największym salonie - znajduje się zaledwie 2 km od Ricany. Wszystkie produkty mogą być wygodnie nabyć za pośrednictwem tego sklepu www.hobbytec.cz

Wybrane produkty dostarczane są łącznie z montażem na zamówienie. Wszystkie operacje montażowe zapewniają tylko naszych pracowników nie tylko w całym kraju, ale również w całej Słowacji. Więcej na www.hobbytec.sk Wybierz produkty od światowych producentów z Japonii, USA, Izraelu, Kanadzie, Niemczech, Słowacji, Turcji i Polsce. Selektywny private label Jeden Trade®.
100% pokrycia
Czechy i Słowacja
regionalny
reprezentacja
nagrody 5x niezawodny
firma roku
Ta strona używa plików cookie do świadczenia usług, dostosowywania reklam i analizowania ruchu. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to.