Daszki wejściowe TF 1730 XXL 302x172 cm

zestaw opiekunki
Chcę być informowany:
!
!
(Z VAT)
Wysłano wiadomość!
Producent:Semcom
Dostępność:średnio 2-5 dni
Gwarancja:2 lata
Kolor:szary
Szerokość:Do 400 cm
Projekt:dachy łukowe
Typ wypełnić:poliwęglan
Wypełnienia wytrzymałościowe:3 mm
Kolorowy design:szary
Kolor wypełnienia:szary
Duże daszki wejściowe dostarczane są w 3 wymiarach.Dach z PMMA (plastyk) płyt, które są obecnie uważane za najbardziej wybór materiałów do szklenia, jak to jest 25 razy silniejsza niż szkło zachowuje stały kształt i w temperaturze 80 ° C i przenosi do 92% światła.Jednocześnie zapewniając praktycznie 100% ochronę przed promieniowaniem UV. 

specyfikacje:

  • Wymiary: szerokość 302 x długość 172 cm
  • Konstrukcja: Aluminium Kolor szary metaliczny
  • Pokrycia dachowe o grubości 3 mm,Więcej informacji na hotove-vchodovestrisky.cz
Napsat dotaz na prodejce
ogólna ocena
100 %
1 oceniono klienta
  • 1 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napisz opinie użytkowników
dobry produkt:
Dodaj nowy komentarz

Komentarze służą do publikowania opinii na temat danego produktu. Dziękuję za wkład. Jak operatorzy tej dyskusji, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia niewłaściwych komentarzy.

produkty alternatywne

Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Naszym celem jest zapewnienie Państwu pełen zakres dostępnych opcji, rozwiązań jakościowych całej segmentów dla domu i ogrodu ročím o obrotach ponad 500 milionów dolarów. Ft. Jednocześnie jeden z niewielu prezentujący najlepsze produkty sprzedaży własnych oczach, i porównać je w największym salonie - znajduje się zaledwie 2 km od Ricany. Wszystkie produkty mogą być wygodnie nabyć za pośrednictwem tego sklepu www.hobbytec.cz

Wybrane produkty dostarczane są łącznie z montażem na zamówienie. Wszystkie operacje montażowe zapewniają tylko naszych pracowników nie tylko w całym kraju, ale również w całej Słowacji. Więcej na www.hobbytec.sk Wybierz produkty od światowych producentów z Japonii, USA, Izraelu, Kanadzie, Niemczech, Słowacji, Turcji i Polsce. Selektywny private label Jeden Trade®.
100% pokrycia
Czechy i Słowacja
regionalny
reprezentacja
nagrody 5x niezawodny
firma roku