Daszek nad drzwi TF 1730 XXL 302x172 cm

!
!
Výrobce:Semcom
dostępność:1-3 dni
Záruka:2 lata
Kolor:Szary
Šířka:Do 400 cm
Rozmiary: szerokość 302 x głębokość172 cm. Konstrukcja aluminiowa- kolor szary. Pokrycie dachowe - lexan 3mm. 

Wielkie daszki nad drzwi dostarczamy w 3 rozmiarach. Plexiglas jest uważany za najbardziej doskonały materiał dla daszków nad drzwi, ponieważ jesr 25% mocniejszy niż szkło i przepuszcza światło aż w 92%. Oprócz tego w 100% chroni przed promieniami UV. 
Napsat dotaz na prodejce
Ogólna ocena
100 %
1klient ocenia
  • 1 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napisz opinie użytkowników
Oceń produkt:

Produkty alternatywne

BestselleryShowroomOne Trade standard 100x100 cm
777 PLN 277 PLN
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Wybierajcie produkty światowych producentów z Japoni, Usa, Izraela, Kanady, Niemiec, Słowacji, Turcji i Polski. Selektywne marki prywatne One Trade®.

Co wam oferujemy?

domki ogrodowe, szklarnie, tunele foliowe, rozsadniki, wiaty na drewno, aluminiowe pergole i altany, meble ogrodowe, ale również blaszane garaże i wiaty garażowe...W różnych wersjach dla różnych potrzeb. Dobrej jakości w dostępnej cenie -  Magazyny zaopatrzone w najbardziej popolarne produkty, od razu do odbioru. 

Ułatwimy wam podejmowanie decyzji

Wybrane modele są pod inspekcją  największygo showroomu swojego rodzaju w Republice Czeskiej, gdzie osobiście będziecie mogli się przekonać o jejgo działalności, jeżeli jest np. pergola z usterką, dla was jest stworzone to prawo. Z chęcią odpowiemy na wasze pytania, czy oszczędzimy wam zmartwień związanych z montażem i uczynimy to za was.
Więcej o firmie niżej.