Bylina mobile home 36 m², wizytówką
 • Bylina mobile home 36 m², wizytówką
 • Bylina mobile home 36 m², wizytówką
 • Bylina mobile home 36 m², wizytówką

Bylina mobile home 36 m², wizytówką

Producent:Rekers
Dostępność:przeciętnie 3-10 dniach
Gwarancja:rozszerzony 10 lat

Pomyśl zaplanować swój własny dom mobilnej dokładnie do swoich potrzeb. Szanujemy swoje wymagania, zarówno pod względem wymiarów budynku, położenie okien, drzwi, powłok malarskich i podłóg niosek. Poza prefabrykowanych wyrobów betonowych z niemieckiej firmy Rekers GmbH, robimy mobilnych domów i budynków prefabrykowanych paneli SIP również, cegły cementovápených i innych materiałów, patrz poniżej.
 
Mobile home może być stosowany do mieszkania jako biura, miejsca, w sklepie po prostu wszystko, czego potrzebujemy. Niekwestionowanym atutem domów mobilnych jest łatwe do przenoszenia. Z naszych pojazdów szybko przenieść z całego domu i nigdzie w całym kraju.
 
Mobilne wystawowe całorocznego domu, który tu widzisz, jest wykonana z wysokiej wytrzymałości prefabrykatów betonowych. Konstrukcja jest utworzona z dwóch modułów, z wymiarami 3x6 m, całkowitej powierzchni 36 m2.
 
Każdy moduł beton jest izolowany zmniejszający palność polistyrenu o grubości 10 cm. Pod względem kosztów ogrzewania, wszystkie nasze domy prefabrykowane niskiej energii dzięki do drzwi i okien z potrójnymi szybami. Telefony modułowe domy mogą być w zależności od potrzeb w każdej chwili przedłużony do innych modułów betonowych. Konstrukcja może być przedłużony na czas nieokreślony w istocie, jedynym ograniczeniem jest maksymalna wielkość modułu i jest ograniczona możliwościami transportu drogowego. Cała konstrukcja może być łatwo przekształcony w dowolnym momencie, gdzie jest to potrzebne, dzięki solidnej konstrukcji stalowej, które są zainstalowane indywidualne prefabrykatów betonowych.
 
Budowa przyczepie całoroczny prefabrykatów betonowych zrezygnuje z procesów mokrych. Do sadzenia będzie wystarczające fundamentowe z przodu i z tyłu.

Na życzenie możliwe jest, aby przygotowania do drzwi, okien, instalacji elektrycznych i wodociągowych i więcej. Możliwa jest również kompletne wyposażenie łazienki z WC, prysznicem i więcej.
Przedłużenie jest możliwe w każdej chwili. Dostawa moduły niestandardowe czas wynosi 8-12 tygodni od złożenia zamówienia.
 
Dla dostawy, konieczne jest, aby to miejsce dostępne dla maszyn ciężkich pojazdów transportowych w postaci dźwigu budowlanego. Podana cena bez transportu. Cena transportu zależy od przebiegu.
 
 
Wystawa prefabrykowane domy mogą pochodzić podglądu na żywo w naszym salonie w Tehovci niedaleko Pragi. Więcej TUTAJ . Spektakl całoroczny mobile home o powierzchni użytkowej 36 m 2 udziela wglądu po wcześniejszym uzgodnieniu, znajduje się blisko centrum wystawowego Hobbytec. 

Piękny całoroczny mieszkalny dom o powierzchni 36 m2 (6x6m) z możliwością przedłużenia o dodatkowe moduły, zgodnie z którym możliwe jest poruszać się po kraju. Jest to wysokiej jakości elementy prefabrykowane tradycyjny niemiecki producent Rekers GmbH.
 

Więcej informacji pod nr tel: 840 810 810 lub info@hobbytec.cz

 
Dom wykonany jest z betonu o wysokiej wytrzymałości, łącznie z podłogą i sufitem. Dom jest bardzo lekki, ma wiele izolacyjne okna i drzwi, dodatkowa izolacja 10 cm styropian zakończył instalację elektryczną i oświetlenie, a także dachem i dwukomorowych. Konstrukcja nie wymaga wylewania betonu fundamentowych płyta tylko z przodu iz tyłu. Budowa jest możliwe w przyszłości rozszerzyć istniejące i dostępne regulować w zależności od potrzeb. Układ wewnętrzny może zostać zrealizowane z WC, łazienką i więcej.  Aby zobaczyć pokazy wycieczek wirtualnych z wykorzystaniem konkretnych modułów Rekers GmbH, proszę kliknąć TUTAJ
 

 

Fotografia Rekers konkretnych modułów. Dom składa się z dwóch modułów 3x6m.

 

 

 

Informacja o castingu:

 • Wstępnie przygotowane podłoże do montażu modułów mobilnych jest zawsze przygotowany tylko w przednich i tylnych modułów. Próbki betonu dvojmodulu mobilne biuro o powierzchni 36 metrów kwadratowych.

 
 • Casting prefabrykowanych modułów betonowych odbywa się za pomocą żurawia budowlanego na podstawie umówiony.
 

 
 • Po odlewaniu konkretnych modułów Rekers rozciąga umieszczenie okna i drzwi w przygotowanych otworach. Poszczególne moduły mogą być dodatkowo izolować. Po izolacji, oczywiście, a następnie rozciąganie i ostateczna warstwa zewnętrzna tynki, farby na życzenie.
 

 

Napsat dotaz na prodejce
 • Bylina mobile home 36 m², wizytówką
 • Bylina mobile home 36 m², wizytówką
 • Bylina mobile home 36 m², wizytówką
 • Bylina mobile home 36 m², wizytówką
 • Bylina mobile home 36 m², wizytówką
 • Bylina mobile home 36 m², wizytówką
 • Bylina mobile home 36 m², wizytówką
 • Bylina mobile home 36 m², wizytówką
 • Bylina mobile home 36 m², wizytówką
 • Bylina mobile home 36 m², wizytówką
 • Bylina mobile home 36 m², wizytówką
ogólna ocena
80 %
4 oceny klientów
 • 3 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 1 ×
Napisz opinie użytkowników
dobry produkt:
Dodaj nowy komentarz

Komentarze służą do publikowania opinii na temat danego produktu. Dziękuję za wkład. Jak operatorzy tej dyskusji, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia niewłaściwych komentarzy.

Chcę ofertę
Opis żądania

Hobbytec.pl - profesjonalista dla twojego domu i ogrodu

Naszym celem jest zapewnienie Państwu pełen zakres dostępnych opcji, rozwiązań jakościowych całej segmentów dla domu i ogrodu ročím o obrotach ponad 500 milionów dolarów. Ft. Jednocześnie jeden z niewielu prezentujący najlepsze produkty sprzedaży własnych oczach, i porównać je w największym salonie - znajduje się zaledwie 2 km od Ricany. Wszystkie produkty mogą być wygodnie nabyć za pośrednictwem tego sklepu www.hobbytec.cz

Wybrane produkty dostarczane są łącznie z montażem na zamówienie. Wszystkie operacje montażowe zapewniają tylko naszych pracowników nie tylko w całym kraju, ale również w całej Słowacji. Więcej na www.hobbytec.sk Wybierz produkty od światowych producentów z Japonii, USA, Izraelu, Kanadzie, Niemczech, Słowacji, Turcji i Polsce. Selektywny private label Jeden Trade®.
100% pokrycia
Czechy i Słowacja
regionalny
reprezentacja
nagrody 5x niezawodny
firma roku
Ta strona używa plików cookie do świadczenia usług, dostosowywania reklam i analizowania ruchu. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to.