kategoria wyświetlaczUkryj kategoria
Potrzebujesz pomocy?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Bylina mobile home 36 m², wizytówką
 • Bylina mobile home 36 m², wizytówką
 • Bylina mobile home 36 m², wizytówką
 • Bylina mobile home 36 m², wizytówką

Bylina mobile home 36 m², wizytówką

Producent:Rekers
Dostępność:przeciętnie 3-10 dniach
Gwarancja:rozszerzony 10 lat

Pomyśl zaplanować swój własny dom mobilnej dokładnie do swoich potrzeb. Szanujemy swoje wymagania, zarówno pod względem wymiarów budynku, położenie okien, drzwi, powłok malarskich i podłóg niosek. Poza prefabrykowanych wyrobów betonowych z niemieckiej firmy Rekers GmbH, robimy mobilnych domów i budynków prefabrykowanych paneli SIP również, cegły cementovápených i innych materiałów, patrz poniżej.
 
Mobile home może być stosowany do mieszkania jako biura, miejsca, w sklepie po prostu wszystko, czego potrzebujemy. Niekwestionowanym atutem domów mobilnych jest łatwe do przenoszenia. Z naszych pojazdów szybko przenieść z całego domu i nigdzie w całym kraju.
 
Mobilne wystawowe całorocznego domu, który tu widzisz, jest wykonana z wysokiej wytrzymałości prefabrykatów betonowych. Konstrukcja jest utworzona z dwóch modułów, z wymiarami 3x6 m, całkowitej powierzchni 36 m2.
 
Każdy moduł beton jest izolowany zmniejszający palność polistyrenu o grubości 10 cm. Pod względem kosztów ogrzewania, wszystkie nasze domy prefabrykowane niskiej energii dzięki do drzwi i okien z potrójnymi szybami. Telefony modułowe domy mogą być w zależności od potrzeb w każdej chwili przedłużony do innych modułów betonowych. Konstrukcja może być przedłużony na czas nieokreślony w istocie, jedynym ograniczeniem jest maksymalna wielkość modułu i jest ograniczona możliwościami transportu drogowego. Cała konstrukcja może być łatwo przekształcony w dowolnym momencie, gdzie jest to potrzebne, dzięki solidnej konstrukcji stalowej, które są zainstalowane indywidualne prefabrykatów betonowych.
 
Budowa przyczepie całoroczny prefabrykatów betonowych zrezygnuje z procesów mokrych. Do sadzenia będzie wystarczające fundamentowe z przodu i z tyłu.

Na życzenie możliwe jest, aby przygotowania do drzwi, okien, instalacji elektrycznych i wodociągowych i więcej. Możliwa jest również kompletne wyposażenie łazienki z WC, prysznicem i więcej.
Przedłużenie jest możliwe w każdej chwili. Dostawa moduły niestandardowe czas wynosi 8-12 tygodni od złożenia zamówienia.
 
Dla dostawy, konieczne jest, aby to miejsce dostępne dla maszyn ciężkich pojazdów transportowych w postaci dźwigu budowlanego. Podana cena bez transportu. Cena transportu zależy od przebiegu.
 
 
Wystawa prefabrykowane domy mogą pochodzić podglądu na żywo w naszym salonie w Tehovci niedaleko Pragi. Więcej TUTAJ . Spektakl całoroczny mobile home o powierzchni użytkowej 36 m 2 udziela wglądu po wcześniejszym uzgodnieniu, znajduje się blisko centrum wystawowego Hobbytec. 

Piękny całoroczny mieszkalny dom o powierzchni 36 m2 (6x6m) z możliwością przedłużenia o dodatkowe moduły, zgodnie z którym możliwe jest poruszać się po kraju. Jest to wysokiej jakości elementy prefabrykowane tradycyjny niemiecki producent Rekers GmbH.
 

Więcej informacji pod nr tel: 840 810 810 lub info@hobbytec.cz

 
Dom wykonany jest z betonu o wysokiej wytrzymałości, łącznie z podłogą i sufitem. Dom jest bardzo lekki, ma wiele izolacyjne okna i drzwi, dodatkowa izolacja 10 cm styropian zakończył instalację elektryczną i oświetlenie, a także dachem i dwukomorowych. Konstrukcja nie wymaga wylewania betonu fundamentowych płyta tylko z przodu iz tyłu. Budowa jest możliwe w przyszłości rozszerzyć istniejące i dostępne regulować w zależności od potrzeb. Układ wewnętrzny może zostać zrealizowane z WC, łazienką i więcej.  Aby zobaczyć pokazy wycieczek wirtualnych z wykorzystaniem konkretnych modułów Rekers GmbH, proszę kliknąć TUTAJ
 

 

Fotografia Rekers konkretnych modułów. Dom składa się z dwóch modułów 3x6m.

 

 

 

Informacja o castingu:

 • Wstępnie przygotowane podłoże do montażu modułów mobilnych jest zawsze przygotowany tylko w przednich i tylnych modułów. Próbki betonu dvojmodulu mobilne biuro o powierzchni 36 metrów kwadratowych.

 
 • Casting prefabrykowanych modułów betonowych odbywa się za pomocą żurawia budowlanego na podstawie umówiony.
 

 
 • Po odlewaniu konkretnych modułów Rekers rozciąga umieszczenie okna i drzwi w przygotowanych otworach. Poszczególne moduły mogą być dodatkowo izolować. Po izolacji, oczywiście, a następnie rozciąganie i ostateczna warstwa zewnętrzna tynki, farby na życzenie.
 

 

Napsat dotaz na prodejce
 • Bylina mobile home 36 m², wizytówką
 • Bylina mobile home 36 m², wizytówką
 • Bylina mobile home 36 m², wizytówką
 • Bylina mobile home 36 m², wizytówką
 • Bylina mobile home 36 m², wizytówką
 • Bylina mobile home 36 m², wizytówką
 • Bylina mobile home 36 m², wizytówką
 • Bylina mobile home 36 m², wizytówką
 • Bylina mobile home 36 m², wizytówką
 • Bylina mobile home 36 m², wizytówką
 • Bylina mobile home 36 m², wizytówką
ogólna ocena
80 %
4 oceny klientów
 • 3 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 1 ×
Napisz opinie użytkowników
dobry produkt:
Dodaj nowy komentarz

Komentarze służą do publikowania opinii na temat danego produktu. Dziękuję za wkład. Jak operatorzy tej dyskusji, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia niewłaściwych komentarzy.

produkty alternatywne

LOUNGE 79 m²LOUNGE 79 m²
237 086 PLN 155 305 PLN
LOUNGE 66 m²LOUNGE 66 m²
200 063 PLN 131 739 PLN
LOUNGE 59 m²LOUNGE 59 m²
168 029 PLN 106 951 PLN
LOUNGE 42 m²LOUNGE 42 m²
131 712 PLN 88 233 PLN
LOUNGE 33 m²LOUNGE 33 m²
120 178 PLN 80 892 PLN
Chcę ofertę
Opis żądania

Hobbytec.pl - profesjonalista dla twojego domu i ogrodu

Naszym celem jest zapewnienie Państwu pełen zakres dostępnych opcji, rozwiązań jakościowych całej segmentów dla domu i ogrodu ročím o obrotach ponad 500 milionów dolarów. Ft. Jednocześnie jeden z niewielu prezentujący najlepsze produkty sprzedaży własnych oczach, i porównać je w największym salonie - znajduje się zaledwie 2 km od Ricany. Wszystkie produkty mogą być wygodnie nabyć za pośrednictwem tego sklepu www.hobbytec.cz

Wybrane produkty dostarczane są łącznie z montażem na zamówienie. Wszystkie operacje montażowe zapewniają tylko naszych pracowników nie tylko w całym kraju, ale również w całej Słowacji. Więcej na www.hobbytec.sk Wybierz produkty od światowych producentów z Japonii, USA, Izraelu, Kanadzie, Niemczech, Słowacji, Turcji i Polsce. Selektywny private label Jeden Trade®.
100% pokrycia
Czechy i Słowacja
regionalny
reprezentacja
nagrody 5x niezawodny
firma roku
Ta strona używa plików cookie do świadczenia usług, dostosowywania reklam i analizowania ruchu. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to.