Aluminium zadaszenie MLC inline 10,2x3,1 m

zestaw opiekunki
Chcę być informowany:
!
!
(Z VAT)
Wysłano wiadomość!
Producent:SankyoAlumi
Dostępność:30 dni
Gwarancja:rozszerzony 10 lat
Miejsce parkingowe:dwa pojazdy
Szerokość:3m
Pominąć program lojalnościowy:TAK
Pominąć kanale Google:tak
Aluminium zadaszenie wykonany z anodyzowanego aluminium, o wymiarach 10,2 x 3,1 m szerokości Pergola jest samonośny i nie wymaga kotwienia do budynku.  Brązowy kolor projekt przedstawiony poniżej, dach pełny Lexan dymny kolor. Cztery słupki podtrzymujące. 


pergola konstrukcja wykonana jest z anodowanego aluminium. Zadaszenie w formie stałej Lexan, który wygląda jak szkło. Pokrycia dachowego ma doskonałe właściwości izolacyjne, 100% UV (UVA) i 75% IR (ochrona przed promieniowaniem UV-B). Schroniska są jedynym w Czechach certyfikowane przez TÜV. To nie jest chińska kopia, ale oryginalne japońskie z gwarancją 10 lat. 
Pergoli są dostarczane za darmo montażu iw razie zainteresowania, łącznie z montażem pod klucz nad Republiki Czeskiej i Republiki Słowackiej. 
Cena instalacji zależy od rodzaju schronu i sposobu montażu - średnio 15 000 CZK bez VAT. Instalacja jest to możliwe na dwa sposoby: - ​​bezpośrednio lub betonowania do rowu za pomocą kołnierzy stalowych, które są zakotwiczone na kotwicy chemicznej we wstępnie przygotowanym podłożu. Instrukcja instalacji Series MLC pobrać TUTAJ

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami, a my wyślemy Ci dokładną cenę dostawy pod klucz włącznie z instalacją. 

Rdza, pleśń lub mech nie ma szans. Długotrwała gwarantuje piękny wygląd. Poliwęglan dachowa zostaje wyposażona w skuteczny filtr UV przy prawie 100% UVA i UVB 75%. Dużym plusem jest to materiał o dużej przepuszczalności światła. Więc nie tylko chronić swój samochód przed przegrzaniem wnętrza, więc będzie zawsze czuć się komfortowo, a także zapobiega blaknięciu lakieru samochodowego i rozjaśnić cały obszar schronienia. schrony glinu mają zdolność (zależnie od rodzaju) od 60 do 150 kg / m2, oraz odporne na wiatr lub wichury huraganów.
Napsat dotaz na prodejce
ogólna ocena
100 %
2 oceny klientów
  • 2 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napisz opinie użytkowników
dobry produkt:
Dodaj nowy komentarz

Komentarze służą do publikowania opinii na temat danego produktu. Dziękuję za wkład. Jak operatorzy tej dyskusji, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia niewłaściwych komentarzy.

produkty alternatywne

BestselleryTOSKANIA
6 218 PLN 3 857 PLN
KS, pergola
8 894 PLN 7 026 PLN
BestselleryFERI, zestaw
9 405 PLN 4 985 PLN
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Naszym celem jest zapewnienie Państwu pełen zakres dostępnych opcji, rozwiązań jakościowych całej segmentów dla domu i ogrodu ročím o obrotach ponad 500 milionów dolarów. Ft. Jednocześnie jeden z niewielu prezentujący najlepsze produkty sprzedaży własnych oczach, i porównać je w największym salonie - znajduje się zaledwie 2 km od Ricany. Wszystkie produkty mogą być wygodnie nabyć za pośrednictwem tego sklepu www.hobbytec.cz

Wybrane produkty dostarczane są łącznie z montażem na zamówienie. Wszystkie operacje montażowe zapewniają tylko naszych pracowników nie tylko w całym kraju, ale również w całej Słowacji. Więcej na www.hobbytec.sk Wybierz produkty od światowych producentów z Japonii, USA, Izraelu, Kanadzie, Niemczech, Słowacji, Turcji i Polsce. Selektywny private label Jeden Trade®.
100% pokrycia
Czechy i Słowacja
regionalny
reprezentacja
nagrody 5x niezawodny
firma roku