Aluminium pergola z Seria ochronna konstrukcja PJR

zestaw opiekunki
Chcę być informowany:
!
!
(Z VAT)
Wysłano wiadomość!
Producent:SankyoAlumi
Dostępność:30 dni
Gwarancja:rozszerzony 10 lat
Kolor:srebrny ,  szary ,  brązowy ,  brąz ,  czarny ,  biały
Szerokość:2,7 metrów
Długość x głębokość:220 cm x 180 cm
Pominąć program lojalnościowy:TAK
Chcę, aby wyświetlić proces stawki banerów:TAK
Oryginalny japoński aluminium pergola z ekranowania serię PJR jest wielki jak altanka. Ponieważ nie wymaga kotwienia do budynku, można go zbudować w dowolnym miejscu znajdziesz użyteczne. Oferujemy wolnych pergole różnych rozmiarów, zwykle z dwóch lub trzech kolumnach podtrzymujących. Są projekt najlepiej sprzedających, mamy czas dostępny do natychmiastowej dostawy.
 
Nowoczesne japońskie pergole aluminiowe są certyfikowane światowym liderem w certyfikacji przez TÜV SÜD. Konstrukcja jest TOR pergola. anodowanego aluminium, które zostały poddane obróbce powierzchni, które formują ochronną warstwę tlenku aluminium, co dodatkowo utlenienia, chroniąc w ten sposób powierzchnię przed korozją. Ani grzyby i mchy nie mają szans. Długotrwały piękny wygląd gwarantowany.
 
Dachowa zostaje pełna Lexan, szkła akrylowego, która chroni w 100% UVA i 75% ze względu na składnik IR także udostępniać UVB. Niemniej jednak, materiał ma wysoką przepuszczalność światła. Dzięki tarcza zawsze można regulować natężenie światła. Szkło akrylowe jest bardzo wytrzymała i mocna i ma na nim skraplaniu. Nawet z wysokiej jakości ładunku uchwyt Zadaszenie Pergola od 60 do 150 kg / m2. pergole aluminiowe poradzić sobie z silnymi wiatrami i wichury i prędkością huraganu.


 
Aluminiowa konstrukcja pergola seria PJR zapewniamy bezpłatną instalację lub montaż do klucza zarówno w Republice Czeskiej i Republice Słowackiej. Montaż odbywa się w zależności od sytuacji na dwa sposoby:
 
  1. Bezpośredni beton do rowu
  2. Za pomocą kołnierzy stalowych zakotwiczone łączników chemicznych, które są przygotowane do wstępnie podstawy
 
Pytania? Chcesz więcej informacji? Nie wahaj się z nami skontaktować.
 
Oryginalne instrukcje montażu Pergola z ekranowania PJR pobrania TUTAJ

Większość rozmiary przygotowanie planów budowy schronów / pergoli pobrać na poniższe linki.

Rdza, pleśń lub mech nie ma szans. Długotrwała gwarantuje piękny wygląd.  Dachowa zostaje wyposażona w skuteczny filtr UV przy prawie 100% UVA i UVB 75%. Dużym plusem jest to materiał o dużej przepuszczalności światła. pergoli H liníkové mieć pojemność ładunkową (zależnie od rodzaju) od 60 do 150 kg / m2, oraz odporne na wiatr i gale huraganu. 

Więcej informacji na www.hotove-pergoly.cz lub nawet www.alu-pergoly.cz
Napsat dotaz na prodejce
ogólna ocena
100 %
2 oceny klientów
  • 2 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napisz opinie użytkowników
dobry produkt:
Dodaj nowy komentarz

Komentarze służą do publikowania opinii na temat danego produktu. Dziękuję za wkład. Jak operatorzy tej dyskusji, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia niewłaściwych komentarzy.

produkty alternatywne

KS, pergola
8 894 PLN 7 026 PLN
PV2 z Lexan
14 136 PLN 9 754 PLN
BestselleryShowroomPOLLUX, ze szkła
18 475 PLN 11 639 PLN
BestselleryPOLLARD
11 232 PLN 7 076 PLN
BestselleryShowroomDarmowy prezentTF, ze szkła
11 218 PLN 6 170 PLN
BestselleryFERI, zestaw
9 405 PLN 4 985 PLN
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Naszym celem jest zapewnienie Państwu pełen zakres dostępnych opcji, rozwiązań jakościowych całej segmentów dla domu i ogrodu ročím o obrotach ponad 500 milionów dolarów. Ft. Jednocześnie jeden z niewielu prezentujący najlepsze produkty sprzedaży własnych oczach, i porównać je w największym salonie - znajduje się zaledwie 2 km od Ricany. Wszystkie produkty mogą być wygodnie nabyć za pośrednictwem tego sklepu www.hobbytec.cz

Wybrane produkty dostarczane są łącznie z montażem na zamówienie. Wszystkie operacje montażowe zapewniają tylko naszych pracowników nie tylko w całym kraju, ale również w całej Słowacji. Więcej na www.hobbytec.sk Wybierz produkty od światowych producentów z Japonii, USA, Izraelu, Kanadzie, Niemczech, Słowacji, Turcji i Polsce. Selektywny private label Jeden Trade®.
100% pokrycia
Czechy i Słowacja
regionalny
reprezentacja
nagrody 5x niezawodny
firma roku