kategoria wyświetlaczUkryj kategoria
Potrzebujesz pomocy?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Aluminium pergola Series MLC
 • Aluminium pergola Series MLC
 • Aluminium pergola Series MLC
 • Aluminium pergola Series MLC

Aluminium pergola Series MLC

Producent:SankyoAlumi
Dostępność:30 dni
Gwarancja:2 lata
Aluminium pergoli MLC seria wyróżnia się ich konstrukcji. pergole aluminiowe są samonośne i nie wymaga kotwienia do budynku. Dzięki temu stają się bardzo popularne i popytu. pergole aluminiowe dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach.
Pergole mogą być budowane dla siebie / siebie i osiągnąć następny i większe wymiary. 

pergoli aluminium najbardziej pożądane wymiary: długość 510 cm, głębokość 270 cm i długości 580 cm, 300 cm, głębokość
Dostępne rozmiary pergoli tym cen można znaleźć wybierając kartę wymiarową w prawym górnym produktu. 
 
Wykonany z anodyzowanego aluminium. Zadaszenie w formie stałej Lexan, który wygląda jak szkło.
Pokrycia dachowego ma doskonałe właściwości izolacyjne, 100% UV (UVA) i 75% IR (ochrona przed promieniowaniem UV-B). 
Schroniska są jedynym w Czechach cerfifikováno przez TÜV. Chiny nie jest kopią, ale japoński oryginał, 10-letnia gwarancja.

Pergoli są dostarczane za darmo instalacji, więc jeśli jesteś zainteresowany, jak również, w tym montaż pod klucz oraz w całej Republice Czeskiej i Słowackiej.
Cena instalacji zależy od rodzaju schronienia i środków instalacji - średnio 15 000 CZK bez VAT. Instalacja jest to możliwe na dwa sposoby, zarówno bezpośrednie lub betonowania do rowu za pomocą kołnierzy stalowych, które są zakotwiczone na kotwicy chemicznej we wstępnie przygotowanym podłożu.

lexan zadaszenie

 lexan Střešní krytina2Rdza, pleśń lub mech nie ma szans. Długotrwała gwarantuje piękny wygląd. Poliwęglan dachowa zostaje wyposażona w skuteczny filtr UV przy prawie 100% UVA i UVB 75%. Dużym plusem jest to materiał o dużej przepuszczalności światła. Więc nie tylko chronić swój samochód przed przegrzaniem wnętrza, więc będzie zawsze czuć się komfortowo, a także zapobiega blaknięciu lakieru samochodowego i rozjaśnić cały obszar schronienia. schrony glinu mają zdolność (zależnie od rodzaju) od 60 do 150 kg / m2, oraz odporne na wiatr i gale huraganu. 

Więcej informacji na www.hotove-pergoly.cz
Napsat dotaz na prodejce
 • Aluminium pergola Series MLC
 • Aluminium pergola Series MLC
 • Aluminium pergola Series MLC
 • Aluminium pergola Series MLC
 • Aluminium pergola Series MLC
 • Aluminium pergola Series MLC
 • Aluminium pergola Series MLC
ogólna ocena
0 %
Nikt nie ma jeszcze nehodnotil produktów
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napisz opinie użytkowników
dobry produkt:
Dodaj nowy komentarz

Komentarze służą do publikowania opinii na temat danego produktu. Dziękuję za wkład. Jak operatorzy tej dyskusji, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia niewłaściwych komentarzy.

produkty alternatywne

POLLARDPOLLARD
11 232 PLN 6 515 PLN
TF, ze szkłaTF, ze szkła
11 218 PLN 6 170 PLN
Chcę ofertę
Opis żądania

Hobbytec.pl - profesjonalista dla twojego domu i ogrodu

Naszym celem jest zapewnienie Państwu pełen zakres dostępnych opcji, rozwiązań jakościowych całej segmentów dla domu i ogrodu ročím o obrotach ponad 500 milionów dolarów. Ft. Jednocześnie jeden z niewielu prezentujący najlepsze produkty sprzedaży własnych oczach, i porównać je w największym salonie - znajduje się zaledwie 2 km od Ricany. Wszystkie produkty mogą być wygodnie nabyć za pośrednictwem tego sklepu www.hobbytec.cz

Wybrane produkty dostarczane są łącznie z montażem na zamówienie. Wszystkie operacje montażowe zapewniają tylko naszych pracowników nie tylko w całym kraju, ale również w całej Słowacji. Więcej na www.hobbytec.sk Wybierz produkty od światowych producentów z Japonii, USA, Izraelu, Kanadzie, Niemczech, Słowacji, Turcji i Polsce. Selektywny private label Jeden Trade®.
100% pokrycia
Czechy i Słowacja
regionalny
reprezentacja
nagrody 5x niezawodny
firma roku
Ta strona używa plików cookie do świadczenia usług, dostosowywania reklam i analizowania ruchu. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to.