kategoria wyświetlaczUkryj kategoria
Potrzebujesz pomocy?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Aluminiowe zadaszenie PJR
 • Aluminiowe zadaszenie PJR
 • Aluminiowe zadaszenie PJR
 • Aluminiowe zadaszenie PJR

Aluminiowe zadaszenie PJR

Producent:SankyoAlumi
Dostępność:średnio 2-5 dni
Gwarancja:rozszerzony 10 lat
Aluminium przelana na samochód w różnych rozmiarach. Schronisko jest samonośny i nie wymaga kotwienia do budynku. Wymiary pokazane są w prawym górnym rogu - długość x głębokość tab. Konstrukcja schronów aluminium jest z anodyzowanego aluminium. Zadaszenie w formie stałej Lexan, który wygląda jak szkło. Pokrycia dachowego ma doskonałe właściwości izolacyjne, 100% UV (UVA) i 75% IR (ochrona przed promieniowaniem UV-B). Schroniska są jedynym w Czechach certyfikowane przez TÜV. To nie jest chińska kopia, ale oryginalne japońskie z gwarancją 10 lat. 
 

Podana cena dotyczy rozmiaru 2,2x1,8m wymiar schronienie. Ceny innych rozmiarach są wymienione w cenniku poniżej ceny bestsellerowych rozmiary są na karcie produktu.
 
 
Schroniska są dostarczane za darmo montażu iw razie zainteresowania, łącznie z montażem pod klucz nad Republiki Czeskiej i Republiki Słowackiej. 
Cena instalacji zależy od rodzaju schronu i sposobu montażu.  Instalacja jest to możliwe na dwa sposoby: - ​​bezpośrednio lub betonowania do rowu za pomocą kołnierzy stalowych, które są zakotwiczone na kotwicy chemicznej we wstępnie przygotowanym podłożu.  Zadaszenie wysokość można regulować w trakcie instalacji. 

Oryginalne instrukcje montażu do pobrania TUTAJ

Większość rozmiary przygotowanie planów budowy schronów / pergoli pobrać na poniższe linki.

Najpopularniejsze rysunki techniczne wiaty

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami, a my wyślemy Ci dokładną cenę dostawy pod klucz włącznie z instalacją. 

Rdza, pleśń lub mech nie ma szans. Długotrwała gwarantuje piękny wygląd. Poliwęglan dachowa zostaje wyposażona w skuteczny filtr UV przy prawie 100% UVA i UVB 75%. Dużym plusem jest to materiał o dużej przepuszczalności światła. Więc nie tylko chronić swój samochód przed przegrzaniem wnętrza, więc będzie zawsze czuć się komfortowo, a także zapobiega blaknięciu lakieru samochodowego i rozjaśnić cały obszar schronienia. schrony glinu mają zdolność (zależnie od rodzaju) od 60 do 150 kg / m2, oraz odporne na wiatr lub wichury huraganów. 
 
Napsat dotaz na prodejce
 • Aluminiowe zadaszenie PJR
 • Aluminiowe zadaszenie PJR
 • Aluminiowe zadaszenie PJR
 • Aluminiowe zadaszenie PJR
 • Aluminiowe zadaszenie PJR
 • Aluminiowe zadaszenie PJR
 • Aluminiowe zadaszenie PJR
 • Aluminiowe zadaszenie PJR
 • Aluminiowe zadaszenie PJR
ogólna ocena
0 %
Nikt nie ma jeszcze nehodnotil produktów
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napisz opinie użytkowników
dobry produkt:
Dodaj nowy komentarz

Komentarze służą do publikowania opinii na temat danego produktu. Dziękuję za wkład. Jak operatorzy tej dyskusji, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia niewłaściwych komentarzy.

produkty alternatywne

PJR inlineBestselleryShowroomPJR inline
35 720 PLN 23 219 PLN
PJR MJOINTBestselleryShowroomPJR MJOINT
35 720 PLN 23 219 PLN
MLCMLC
15 772 PLN 12 461 PLN
PJFBestselleryPJF
17 861 PLN 11 610 PLN
Chcę ofertę
Opis żądania

Hobbytec.pl - profesjonalista dla twojego domu i ogrodu

Naszym celem jest zapewnienie Państwu pełen zakres dostępnych opcji, rozwiązań jakościowych całej segmentów dla domu i ogrodu ročím o obrotach ponad 500 milionów dolarów. Ft. Jednocześnie jeden z niewielu prezentujący najlepsze produkty sprzedaży własnych oczach, i porównać je w największym salonie - znajduje się zaledwie 2 km od Ricany. Wszystkie produkty mogą być wygodnie nabyć za pośrednictwem tego sklepu www.hobbytec.cz

Wybrane produkty dostarczane są łącznie z montażem na zamówienie. Wszystkie operacje montażowe zapewniają tylko naszych pracowników nie tylko w całym kraju, ale również w całej Słowacji. Więcej na www.hobbytec.sk Wybierz produkty od światowych producentów z Japonii, USA, Izraelu, Kanadzie, Niemczech, Słowacji, Turcji i Polsce. Selektywny private label Jeden Trade®.
100% pokrycia
Czechy i Słowacja
regionalny
reprezentacja
nagrody 5x niezawodny
firma roku
Ta strona używa plików cookie do świadczenia usług, dostosowywania reklam i analizowania ruchu. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to.