kategoria wyświetlaczUkryj kategoria
Potrzebujesz pomocy?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Aluminiowe zadaszenie MLC
 • Aluminiowe zadaszenie MLC
 • Aluminiowe zadaszenie MLC
 • Aluminiowe zadaszenie MLC

Aluminiowe zadaszenie MLC

Producent:SankyoAlumi
Dostępność:90 dni
Gwarancja:rozszerzony 10 lat
Aluminium przelana na samochód w różnych rozmiarach. Schronisko jest samonośny i nie wymaga kotwienia do budynku. Najbardziej popularne rozmiary: długość 510 cm, szerokość 270 cm. Wymiary pokazane są w prawym górnym rogu - długość x głębokość tab. 
 

Přítstřešků budowa aluminium anodowanego aluminium. Zadaszenie w formie stałej Lexan, który wygląda jak szkło. Pokrycia dachowego ma doskonałe właściwości izolacyjne, 100% UV (UVA) i 75% IR (ochrona przed promieniowaniem UV-B). Schroniska są jedynym w Czechach certyfikowane przez TÜV. To nie jest chińska kopia, ale oryginalne japońskie z gwarancją 10 lat. 
Schroniska są dostarczane za darmo montażu iw razie zainteresowania, łącznie z montażem pod klucz nad Republiki Czeskiej i Republiki Słowackiej. 
Cena instalacji zależy od rodzaju schronu i sposobu montażu - średnio 15 000 CZK bez VAT. Instalacja jest to możliwe na dwa sposoby: - ​​bezpośrednio lub betonowania do rowu za pomocą kołnierzy stalowych, które są zakotwiczone na kotwicy chemicznej we wstępnie przygotowanym podłożu. 

Najpopularniejsze rysunki techniczne wiaty


Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami, a my wyślemy Ci dokładną cenę dostawy pod klucz włącznie z instalacją. 
 
Opcje Series MLC i informacje techniczne: 


Rdza, pleśń lub mech nie ma szans. Długotrwała gwarantuje piękny wygląd. Poliwęglan dachowa zostaje wyposażona w skuteczny filtr UV przy prawie 100% UVA i UVB 75%. Dużym plusem jest to materiał o dużej przepuszczalności światła. Więc nie tylko chronić swój samochód przed przegrzaniem wnętrza, więc będzie zawsze czuć się komfortowo, a także zapobiega blaknięciu lakieru samochodowego i rozjaśnić cały obszar schronienia. schrony glinu mają zdolność (zależnie od rodzaju) od 60 do 150 kg / m2, oraz odporne na wiatr lub wichury huraganów. Więcej informacji na hotove-pristresky.cz

 

Napsat dotaz na prodejce
 • Aluminiowe zadaszenie MLC
 • Aluminiowe zadaszenie MLC
 • Aluminiowe zadaszenie MLC
 • Aluminiowe zadaszenie MLC
ogólna ocena
100 %
1 oceniono klienta
 • 1 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napisz opinie użytkowników
dobry produkt:
Dodaj nowy komentarz

Komentarze służą do publikowania opinii na temat danego produktu. Dziękuję za wkład. Jak operatorzy tej dyskusji, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia niewłaściwych komentarzy.

produkty alternatywne

PJRPJR
9 644 PLN 7 618 PLN
PERGOLA PJRPERGOLA PJR
9 644 PLN 7 618 PLN
PJFPJF
19 287 PLN 15 238 PLN
Chcę ofertę
Opis żądania

Hobbytec.pl - profesjonalista dla twojego domu i ogrodu

Naszym celem jest zapewnienie Państwu pełen zakres dostępnych opcji, rozwiązań jakościowych całej segmentów dla domu i ogrodu ročím o obrotach ponad 500 milionów dolarów. Ft. Jednocześnie jeden z niewielu prezentujący najlepsze produkty sprzedaży własnych oczach, i porównać je w największym salonie - znajduje się zaledwie 2 km od Ricany. Wszystkie produkty mogą być wygodnie nabyć za pośrednictwem tego sklepu www.hobbytec.cz

Wybrane produkty dostarczane są łącznie z montażem na zamówienie. Wszystkie operacje montażowe zapewniają tylko naszych pracowników nie tylko w całym kraju, ale również w całej Słowacji. Więcej na www.hobbytec.sk Wybierz produkty od światowych producentów z Japonii, USA, Izraelu, Kanadzie, Niemczech, Słowacji, Turcji i Polsce. Selektywny private label Jeden Trade®.
100% pokrycia
Czechy i Słowacja
regionalny
reprezentacja
nagrody 5x niezawodny
firma roku
Ta strona używa plików cookie do świadczenia usług, dostosowywania reklam i analizowania ruchu. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to.