Aluminiowa wiata samochodowa KC5127 10200x270 cm PROMOCJA 38%

!
!
Výrobce:SankyoAlumi
dostępność:30 dni
Záruka:przedłużona 10 lat
Kolor:Strebrny ,  Szary ,  brązowy ,  Czarny
Šířka:2,7 m
Długość x głębokość:510cm x 270cm

Aluminiowa wiata samochodowa o rozmiarach: długość 1020 cm, szerokość 270 cm. Inne rozmiary na zamówienie. Konstrukcja z aluminium. Dachowe pokrycie imituje szkło. Dach chroni przed promieniami UV w 100%.

Wiaty są jako jedyne certyfikowane przez TÜV . Nie są chińskimi kopiami, ale japońskimi oryginałami. Gwarancja 10 lat. 
Wiaty dostarczamy w częściach do montażu. Istenieje możliwość zakupu wraz z montażem. Cena montażu jest uzależniona od typu wiaty i sposób montowania. Są dwa sposoby montażu wiaty. Pierwszy to betonowanie albo monotwanie na stalowych kotwicach .
Przybliżona cena montażu wynosi około 15 tysięcy koron czeskich bez VAT.


Więcej informacji dotyczących wiat na stronie www.alu-pritresky.cz albo www.modernipristresky.cz
 Rdza, pleśń i mech nie ma żadnych szans. Długoletnia żywotność jest gwarantowana. Poliwęglanowe zadaszenie jest wyposażone w ochronę przed promieniami UV w 100%. Ogromnym plusem jest wysoka przepustowość materiału na światło. Oprócz ochrony twojego auta, będziesz się zawsze czuć komfortowo. Obciążenie dachu wynosi od 60 do 150 kg/m2. Wiata jest odporna na silny wiatr.Największa oferta wiat samochodowych na www.hotove-pristresky.cz

 

Napsat dotaz na prodejce
Ogólna ocena
100 %
1klient ocenia
  • 1 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napisz opinie użytkowników
Oceń produkt:
Wstaw nowy komentarz

Komentarze służą do publikowania opinii na temat konkretnego produktu. Dziękuję za Twoje posty. Jako operatorzy tej dyskusji zastrzegamy sobie prawo do usuwania nieodpowiednich komentarzy.

Produkty alternatywne

WyprzedażBestselleryShowroomAluminiowa pergola KC
6 870 PLN 5 427 PLN
ShowroomAluminiowa pergola MLC
14 741 PLN 11 645 PLN
WyprzedażBestselleryAluminiowa pergola
8 789 PLN 4 659 PLN
BestselleryShowroomAluminiowa pergola z lexanem
10 483 PLN 5 766 PLN
BestselleryShowroomAluminiowa pergola z poliwęglanem
11 232 PLN 8 199 PLN
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Wybierajcie produkty światowych producentów z Japoni, Usa, Izraela, Kanady, Niemiec, Słowacji, Turcji i Polski. Selektywne marki prywatne One Trade®.

Co wam oferujemy?

domki ogrodowe, szklarnie, tunele foliowe, rozsadniki, wiaty na drewno, aluminiowe pergole i altany, meble ogrodowe, ale również blaszane garaże i wiaty garażowe...W różnych wersjach dla różnych potrzeb. Dobrej jakości w dostępnej cenie -  Magazyny zaopatrzone w najbardziej popolarne produkty, od razu do odbioru. 

Ułatwimy wam podejmowanie decyzji

Wybrane modele są pod inspekcją  największygo showroomu swojego rodzaju w Republice Czeskiej, gdzie osobiście będziecie mogli się przekonać o jejgo działalności, jeżeli jest np. pergola z usterką, dla was jest stworzone to prawo. Z chęcią odpowiemy na wasze pytania, czy oszczędzimy wam zmartwień związanych z montażem i uczynimy to za was.
Więcej o firmie niżej.