informacjacopy

Aluminiowa wiata samochodowa KC

Výrobce:SankyoAlumi
dostępność:1-3 dni
Záruka:przedłużona 10 lat
Počet stání:Jedno vozidlo
Šířka:3,5 m

Nastavit hlídaní

Chci být informován:
! Až bude zboží skladem
! Při snížení ceny pod Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!

Chci zpracovat nabídku

Pole zaznaczone (*) koniecznie wypełnić
Váš formulář byl v pořádku odeslán.
Aluminiowe zadaszenie w różnych rozmiarach. Schronisko jest samonośny i nie wymaga kotwienia do budynku. Najbardziej popularne rozmiary to długość 510 cm, szerokość 270 cm.
Wymiary pokazane są w prawym górnym rogu długość x głębokość tab.
 
Aluminiowe zadaszenie budowa aluminium anodowanego aluminium. Pokrycia dachowe w formie pełnej Lexan, który wygląda jak szkło. Pokrycie dachowe ma doskonałe właściwości izolacyjne, 100% ochrona UV (UVA) i 75% IR (zabezpieczenie przed promieniowaniem UVB).Konstrukcja z aluminium. Dachowe pokrycie imituje szkło. Dach chroni przed promieniami UV w 100%. Wiaty są jako jedyne certyfikowane przez TÜV . Nie są chińskimi kopiami, ale japońskimi oryginałami. Gwarancja 10 lat. 
 
Wiaty dostarczamy w częściach do montażu. Istenieje możliwość zakupu wraz z montażem. Cena montażu jest uzależniona od typu wiaty i sposób montowania. Są dwa sposoby montażu wiaty. Pierwszy to betonowanie albo monotwanie na stalowych kotwicach .
 

Wiaty są jako jedyne certyfikowane przez TÜV . Nie są chińskimi kopiami, ale japońskimi oryginałami. Gwarancja 10 lat.  Wiaty dostarczamy w częściach do montażu. Istenieje możliwość zakupu wraz z montażem. Cena montażu jest uzależniona od typu wiaty i sposób montowania. Są dwa sposoby montażu wiaty. Pierwszy to betonowanie albo monotwanie na stalowych kotwicach .

Największa oferta wiat samochodowych na www.hobbytec.pl
Pole zaznaczone (*) koniecznie wypełnić

Napsat dotaz na prodejce

Napisz opinie użytkowników

Oceń produkt:

Błąd!
Konieczne jest, aby wybrać parametry produktu.

Pole zaznaczone (*) koniecznie wypełnić

Wybierajcie produkty światowych producentów z Japoni, Usa, Izraela, Kanady, Niemiec, Słowacji, Turcji i Polski. Selektywne marki prywatne One Trade®.

Co wam oferujemy?

domki ogrodowe, szklarnie, tunele foliowe, rozsadniki, wiaty na drewno, aluminiowe pergole i altany, meble ogrodowe, ale również blaszane garaże i wiaty garażowe...W różnych wersjach dla różnych potrzeb. Dobrej jakości w dostępnej cenie -  Magazyny zaopatrzone w najbardziej popolarne produkty, od razu do odbioru. 

Ułatwimy wam podejmowanie decyzji

Wybrane modele są pod inspekcją  największygo showroomu swojego rodzaju w Republice Czeskiej, gdzie osobiście będziecie mogli się przekonać o jejgo działalności, jeżeli jest np. pergola z usterką, dla was jest stworzone to prawo. Z chęcią odpowiemy na wasze pytania, czy oszczędzimy wam zmartwień związanych z montażem i uczynimy to za was.
Więcej o firmie niżej.

MenuX

InformacjaX