Aluminiowa pergola KC

!
!
Výrobce:SankyoAlumi
dostępność:1-3 dni
Záruka:przedłużona 10 lat
Kolor:Strebrny ,  Szary ,  brązowy ,  Czarny
Šířka:2,7 m
Długość x głębokość:220cm x 180cm

 

Aluminium pergoli serii KC wyróżnia się ich konstrukcji. Pergole aluminiowe są samonośne i nie wymaga kotwienia do budynku. Dzięki temu stały się bardzo popularne i popytu. Pergole aluminiowe wykonane są w różnych rozmiarach i kolorach. Pergoli można zbudować dla siebie / się przy tym samym kładąc jeszcze większe rozmiary.
 
Najbardziej pożądanymi pergole aluminiowe wymiary to: długość 510 cm, 270 cm głębokości i długości 580 cm i 300 cm głębokości Dostępne rozmiary pergoli tym cen można znaleźć wybierając wymiary w zakładce Produkty w prawym górnym rogu. Konstrukcja z aluminium. Pokrycie dachowe z lexanu, który posiada izolacyjne właściwości, chroni w 100% przed promieniami UV.
Certyfikowane  TÜV . Nie chodzi o chińskie kopie ale oryginalne japońskie produkty, gwarancja 10 let. Rdza i pleśń nie mają żadnych szans. Długotrwały piękny wygląd jest gwarantowany. Poliwęglanowe zadaszenie  jest wyposażone w ochrone przeciw prominiom UV w 100%. Materiał posiada wysoką przepustowość światła. Obciążenie wynosi aż 60 do 150 kg/m2. Odporna na wiatr, śnieg i deszcz. 


Więcej informacjo o pergolach na www.hobbytec.pl
 

Napsat dotaz na prodejce
Ogólna ocena
93 %
6oceny klientów
  • 4 ×
  • 2 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napisz opinie użytkowników
Oceń produkt:

Produkty alternatywne

ShowroomAluminiowa pergola MLC
14 741 PLN 11 645 PLN
BestselleryShowroomAluminiowa pergola z poliwęglanem
11 232 PLN 8 199 PLN
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Wybierajcie produkty światowych producentów z Japoni, Usa, Izraela, Kanady, Niemiec, Słowacji, Turcji i Polski. Selektywne marki prywatne One Trade®.

Co wam oferujemy?

domki ogrodowe, szklarnie, tunele foliowe, rozsadniki, wiaty na drewno, aluminiowe pergole i altany, meble ogrodowe, ale również blaszane garaże i wiaty garażowe...W różnych wersjach dla różnych potrzeb. Dobrej jakości w dostępnej cenie -  Magazyny zaopatrzone w najbardziej popolarne produkty, od razu do odbioru. 

Ułatwimy wam podejmowanie decyzji

Wybrane modele są pod inspekcją  największygo showroomu swojego rodzaju w Republice Czeskiej, gdzie osobiście będziecie mogli się przekonać o jejgo działalności, jeżeli jest np. pergola z usterką, dla was jest stworzone to prawo. Z chęcią odpowiemy na wasze pytania, czy oszczędzimy wam zmartwień związanych z montażem i uczynimy to za was.
Więcej o firmie niżej.